Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

  • 2011-09-29, o 19:33
  • 89
  • 45 532
  • 63
  • 67

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Owszem cera tłusta wolniej się starzeje A jeśli chodzi o mężczyzn to także potwierdzam grubsza skóra chroni ich przed wczesnym starzeniem ale tu jest wyjatek bo nie wszystkich

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Faktycznie, są wyjątki. A cera tłusta starzeje się wolniej...Ale nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć;P Ale wystarczy, że zaobserwujemy nawet jakieś ubranie ze skóry, jeśli będziemy je nawilżać i natłuszczać jakimiś preparatami, to będą się dłużej trzymać w dobrej formie:)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja mam tak suchą skórę pod oczami, ze chyba nic nie jest w stanie mi pomóc

mikiqu

A próbowałaś jakiś kremów intensywnie nawilżających?

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Krem do pielęgnacji okolic oczu HB. Większość kosmetyków przeciwzmarszczkowych to cudowny pic na wodę.
W tym przypadku zmarszczek nie ma, a przy okazji, zmniejszają się kurze łapki. Działa - to rzadkość

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_augen_creme__1291290125.jpg

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja używam na moje kurze łapki kremu dermiki - hialiq 3D. Kupiłam akurat ten krem, bo używa go moja mama, która stosuje zawsze dobre kosmetyki i mówi, że na "młodości" skóry nie ma co oszczędzać Krem faktycznie bardzo dobry, zmarszczki bardzo się wygładziły i nowe póki co nie powstają
http://images65.fotosik.pl/150/14716fdfce93e8c1med.jpg

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

A jak taki krem zachowuje się pod podkładem?

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja wypróbowałam kiedyś kremu Młodzieńczy blask z bielendy, poleciła mi go koleżanka. Na pierwsze zmarszczki działa bardzo dobrze, nawilża twarz. Stosowałam go pod podkład, bo ładnie się wchłaniał i nie zostawiwał tłustej wartswy jak niektóre kremy

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Na sam początek dobre są nawet lekkie żele, ja używam z Floslek ze świetlikiem :)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja mam zamiar wypróbować jakiś krem na worki pod oczami, tylko ze nic ciekawego nie mogę znaleźć ;)

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Ja bardzo lubię kremy do twarzy z Avonu - linie Solutions i Anew. Obie linie mają kremy na różnepotrzeby cery. JA ostatnio używam nawilżająco - rozświetlającego i przyznam, że jest świetny. Choć wiem, że niektóre osoby nie mogą używać tych kosmetyków, bo uczulają. Mnie strasznie piekły oczy od kremu nawilzającego z serii Solutions.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: