obgryzanie paznokci

  • 2012-10-01, o 16:29
  • 39
  • 13 965
  • 37
  • 37

Re: obgryzanie paznokci

Moja mama od nastoletnich lat obgryzała paznokcie. Teraz chodzi po domu i chwali się jakie są "długie" :P Ja osobiście paznokci nie obgryzam, ale za to skórki wokół nich tak i to chyba nawet gorsze. Wygląda strasznie i boli okropnie, a robię to w sumie nieświadomie, jak jestem na czymś bardzo skupiona i potem sama się na siebie wściekam, jak ja niby mogłam do czegoś takiego dopuścić. 

Re: obgryzanie paznokci

Mój facet nie może pozbyć się nawyku obgryzania paznokci i już nie wiem co z tym zrobić.

Re: obgryzanie paznokci

okropny nawyk ! nie mogę się go pozbyć. mój sposób to robić paznokcie hybrydowe..

Re: obgryzanie paznokci

ja nigdy nie obgryzałam

Re: obgryzanie paznokci

Nigdy nie obgryzałam paznokci, ale moja mama tak i wygląda to OKROPNIE. Moja koleżanka ma podobny problem. Pamiętam, że stosowała lakier "gorzkie pazurki". Pomalowałam specjlanie jeden paznokieć, że zobaczyć jak to smakuje - nigdy więcej haha :D

Re: obgryzanie paznokci

Kiedy byłam mała to obgryzałam. Kiedyś u kuzynki zobaczyłam takie długie, zadbane paznokcie i stwierdziłam, że też takie chcę ;) I po jakimś czasie przestałam.Okazło się, że ta kuzynka miała analogiczną sytuację - przestała obgryzać, bo podobały jej się paznokcie jej kuzynki ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

ja obgryzam

Re: obgryzanie paznokci

Moja kuzynka kiedy była dzieckiem obgryzała paznokcie u rąk ale mało tego, bo u stóp też... To jest dopiero obrzydliwe. Robiła to bardzo długo, u stóp jakoś w końcu przestała kiedy nie mogła dostać :D Ale u rąk obgryzała jeszcze w liceum.

Re: obgryzanie paznokci

Czasem jest moment ze obgryzam, stres itp. Zazwyczaj jednak staram sie tego nie robic. Mi wystarczy pomalowac paznikcie lakierem i jest ok

Re: obgryzanie paznokci

to okropny nawyk

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: