matowe lakiery do paznokci

  • 2012-05-02, o 12:55
  • 75
  • 34 067
  • 37
  • 58

Re: matowe lakiery do paznokci

po wypróbowaniu stwierdzam, że matowe paznokcie są stworzone dla mnie i polecam ;) zdecydowałam się jednak na top ;) i to jest chyba lepsza wersja bo każdy lakier mozemy zmienić w sekundę na matowy. Bardzo mi się podoba, nie spodziewałam się że taki efekt u mnie przejdzie bo zawsze stawiałam na mocno błyszczące paznokcie, ale jest ok ;)

Ja z matowych lakierów lubię Inglota, ale generalnie zostaję jednak przy błyszczących, lepiej się moim zdaniem prezentują

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja również mam top matujący i to naprawdę fajna sprawa.. również Lubie matowe lakiery i od kiedy mam top częściej właśnie maty są u mnie na paznokciach :)

Re: matowe lakiery do paznokci

były fajne matowe z wibo, mam 1 i nawet nieźle się trzyma, nie wiem tylko czy są nadal czy to była edycja limitowana ;p

Re: matowe lakiery do paznokci

Też mam jeden z nich, czerwono pomarańczowy (nie wiem jak określić ten kolorek) i naprawdę jest fajny, ale zdecydowanie wolę top matujący bo mogę "zmatowić" wiele kolorków :)

Re: matowe lakiery do paznokci

a z jakiej firmy ten top? bo widziałam z GR i się nawet zastanawiałam nad nim

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja mam właśnie Golden Rose i bardzo go lubię, jak tylko masz okazję i lubisz matowe lakiery to polecam ;)

Re: matowe lakiery do paznokci

dzięki ;] zamówie w taki razie go jakoś przy okazji ;]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja mam jeden z Golden Rose ale jakiś ni jaki jest ;/

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: matowe lakiery do paznokci

Nie polecam matowych z Wibo (kupiłam w Rossmannie). Nie wytrzymują nawet jednego dnia. A gdzie można dostać top matujący?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: