matowe lakiery do paznokci

  • 2012-05-02, o 12:55
  • 75
  • 34 057
  • 37
  • 58

matowe lakiery do paznokci

Hej, przeszukiwalam watki ale nie doszukalam sie zadnej informacji, moje pytanie dotyczy matowych lakierow do paznokci. Poszukuje wartych uwagi lakierow, ktore pìukaza piekny mat, z gory zaszczegam ze nie mam dostepu do polskich marek takich jak golden rose itd

www.suonko82.blogspot.it

Re: matowe lakiery do paznokci

ja polecam lakier matujący Claire\'s lub Essence - nakładasz go na błyszczący lakier, a ten zrobi z niego matowy lakier.. lub firma Catrice ma przezroczysty lakier utwardzajacy z matowym efektem: "Acrylic Nail Power Matt Effect".
a z matowych lakierów to Inglot...

Re: matowe lakiery do paznokci

A ja polecam maty z Silcare. Mają kilka fajnych kolorków. Ja kupiłam w Wawie, ale można zamówić przez internet.

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja polecam matujący Top Coat "Pro Mat" z Manhattan. Tani, wydajny, fajnie matuje.
Szkoda kasy na lakiery matowe, bo jak się wam znudzą to potem będą długo stały, zmieni się ich konsystencja i bye bye - pieniądze wyrzucone w błoto.
A przy top coat można przerobić każdy lakier na mat

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: matowe lakiery do paznokci

polecam pomalowane paznokcie (zanim wyschną) położyć na strumień pary (np nad gotującym się garnkiem) - efekt matowy bez użycia dodatkowego top coatu ja mam matowy z No7 ale odkąd odkryłam tą metodę to juz go chyba nie użyję więcej ;p

Re: matowe lakiery do paznokci

Matowe lakiery do paznokci? Hybrydy - najlepsze, najtrwalsze, tak wielu miesięcy.
Kolor nie ma aż takiego znaczenia - liczy się trwałość.

Re: matowe lakiery do paznokci

Ja używam lakierów Golden Rose Mają bardzo fajne matowe lakiery, które świetnie się trzymają a nie kosztują zbyt wiele, raptem ok. 4-7 złotych.

Re: matowe lakiery do paznokci

polecam pomalowane paznokcie (zanim wyschną) położyć na strumień pary (np nad gotującym się garnkiem) - efekt matowy bez użycia dodatkowego top coatu ja mam matowy z No7 ale odkąd odkryłam tą metodę to juz go chyba nie użyję więcej ;p

natalusia371

koniecznie muszę wypróbować tą metodę

Re: matowe lakiery do paznokci

ja używam mata z golden rose - tanie, dobre i szybko schną

Re: matowe lakiery do paznokci

Jakoś nie ciągnęło mnie wcześniej do matowych lakierów i nie mam ani jednego w swojej kolekcji. Ostatnio taki efekt zaczął mi się coraz bardziej podobać i chyba się na jakiś skuszę :) tylko nie wiem czy wybrać matowy lakier czy może top ... ;p

Re: matowe lakiery do paznokci

Jakoś nie ciągnęło mnie wcześniej do matowych lakierów i nie mam ani jednego w swojej kolekcji. Ostatnio taki efekt zaczął mi się coraz bardziej podobać i chyba się na jakiś skuszę :) tylko nie wiem czy wybrać matowy lakier czy może top ... ;p

2015-03-18 08:20:47 autor AniaLadyMakeUp

 

Ja zdecydowałam się ostatnio i na matowy lakier i na top i po pewnym czasie stwierdzam, że top to o wiele lepszy wybór. Można go stosować na praktycznie wszystkich lakierach, dlatego mamy praktycznie całą gamę matowych lakierów, natomiast zakup "gotowego" matowego lakieru ogranicza nas do jednego koloru :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: