makijaż pasujący do zielonej sukienki??

  • 2011-08-10, o 17:47
  • 50
  • 37 824
  • 24
  • 44

makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Dziewczyny pomocy!!!
Niedługo mam wesele, na ta okazję mam zielona "trawiastą" sukienkę w kolorze takiej "młodej trawki".Krój a la\'Marilyn Monroe Do tego mam srebrną biżuterię z czarnymi kamykami. Nie mam pojęcia jak się pomalować, brak mi kompletnie pomysłu:(
Ratujcie plizzzzz!
ps: mam jasne włosy + zielone oczy, chłodny typ kolorystyczny.

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

A może makijaz w stylu marilyn monroe, skoro masz taką sukienkę idz na całosć !!
Warto spróbować

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Paola ma świtny pomysł myślę, że taki makijaż byłby idealny. Po pierwsze nie używasz zbyt intensywnych cieni (dominują cieliste kolory oraz kreska linerem), po 2 - usta czerwone idealnie będą komponować się z taką soczystą zielenia makijaż ponadczasowy i uniwersalny - pasuje na kazda pore dnia

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

A ja bym poleciła makijaż Moniki http://www.ladymakeup.pl/makijaz/wieczorowy-turkusowy/
Pasuje i do sukienki i do biżuterii:) Bardzo lubie dopasować kolor makijażu do koloru stroju bądź czegoś co się ma na sobie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

W sumie taki kolorowy makijaż też może przypasować ;p lekko inaczej dobrać kolory i gotowe ;p

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Ja osobiście wybrałabym pomysł Paoli, ponieważ zielona sukienka i zielony makijaż to troszkę za dużo (moim zdaniem), ale jeśliby zmienił troszkę kolory tak jak mówi Monika to jak najbardziej

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

podzielam zdanie andrei

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Ja osobiście wybrałabym pomysł Paoli, ponieważ zielona sukienka i zielony makijaż to troszkę za dużo (moim zdaniem), ale jeśliby zmienił troszkę kolory tak jak mówi Monika to jak najbardziej

2011-08-11 17:15:33 autor Andrea

Zgadzam się z toba :)

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Czerewona szminka i do tego taki makijaż oczu, świetny pomysł :) do zielonego kolory będzie bardzo dobrze pasował.

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

Czerowna szmina pewnością będzie pasować do zielonej sukienki. Sama bardzo lubię takie połączenie.

Re: makijaż pasujący do zielonej sukienki??

JAkiś zdecydowany kolor, nude i pastele mogły by być zbyt rozmyte, ale to i tk trzeba rpzetestować na zywo, bo czasami sprawdzają się neitypowe połączenia kolorstyczne. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: