makijaż do sukienki POMOCY

  • 2011-06-08, o 09:39
  • 56
  • 25 056
  • 22
  • 37

makijaż do sukienki POMOCY

pod koniec czerwca ide na wesele mam sukienke o kolorze mlecznej czekolady połączonej z ecru kompletnie nie mam pojecia jaki makijaz bedzie do niej pasowal.Mam ochote troche zaszalec ale czy to wypada i czy bedzie pasowalo. Prosze o pomoc a najlepiej zdjecia. Dodam ze mam ciemno brazowe wlosy i niebieskie oczka. Dziekuje za odpowiedz:*

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Kochana, makijaż możesz wykonać w jakim tylko chcesz kształcie. Ważny jest kolor, który pasowałby do ciepłej tonacji kreacji złoto zawsze jest na czasie, ciekawie wygląda makijaż z różnymi odceniami złota, a na wesele wprost idealny

Re: makijaż do sukienki POMOCY

A może makijaż w stylu moniontko1986 (waniliowo kakowo zabajony) by ci pasował chodzi mi o kolory a z kształtem możesz pokombinować. Moniontko:) mam nadzieję że nie będziesz miała mi za złe że sugeruję się twoim makijażem

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Masz racje nitko - pasowałby idealnie

Re: makijaż do sukienki POMOCY

myślałam o odcieniach złota ale tak się złożyło, że mam zaszczyt malowac panne młodą do ślubu i rowniez postawilismy na połyskujacy zloty z odrobina brazu wyglada rewelacyjnie. A dla mnie może jakis bardziej wyrazny kolor i jaki?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż do sukienki POMOCY

a może cos od Ladymakeup np ślubny lub turkusowy-wieczorowy co myślicie?

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Brąz z turkusem wygląda ładnie więc czemu nie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: makijaż do sukienki POMOCY

A może makijaż w stylu moniontko1986 (waniliowo kakowo zabajony) by ci pasował chodzi mi o kolory a z kształtem możesz pokombinować. Moniontko:) mam nadzieję że nie będziesz miała mi za złe że sugeruję się twoim makijażem

Nitka24

dlaczego mam mieć za złe .... bardzo sie ciesze i mi miło buziale i pozdrawiam...

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: makijaż do sukienki POMOCY

a LADYMAKEUP co myśli o turkusie?

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Jak najbardziej - turkus będzie pięknie wyróżniać się na stonowanej kolorem sukience (a zamiast mojego mysiego koloru mozesz uzyc wlasnie czekolady

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Witam:) mam ogromną prośbę, w nst sobotę mam wesele i nie mam najmniejszego pojęcia jaki makijaż dopasować do sukienki:( Sukienka jest koloru pomarańczowo malinowego.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: