makijaż do sukienki POMOCY

  • 2011-06-08, o 09:39
  • 56
  • 25 053
  • 22
  • 37

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Dodam swoje zdjęcie to może będzie łatwiej coś wybrać

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Kochana, wstaw fotkę jeszcze raz- ta jest tak duża, że dobrze nie można spojrzeć na pewno doradzimy Ci wtedy:)

Re: makijaż do sukienki POMOCY

jeśli chodzi o sam kolor, ja bym wykonała coś w ciepłych brązach/złocie, są to kolory komplementarne na kole barw, kontrastują i idealnie się podkreślają, tym bardziej ładnie dopełnią sukienkę i wydobędą błękit z Twoich tęczówek idealnym komplemetarnym odcieniem byłby pomarańcz-miedź, natomiast biorąc pod uwagę, że są to kolory nasycone zbyt jaskrawo wyglądałoby to w makijażu


wstawiam koło barw gdyby któraś z Was miała w przyszłości podobne dylematy to może sobie skorzystać jak chcecie mogę założyć osobny wątek bo o teorii koloru można rozmawiać wieki i jest wiele technik, nie tylko ta dotycząca komplementarności - pomoże to nie tylko w makijażu ale też w całościowej stylizacji... również, np wystroju wnętrz

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Pewnie, że chcemy załóż Natalusia nowy wątek proszę a z chęcią nie jedna z nas poczyta ps. skąd masz tą wiedzę? w necie czytałas czy gdzieś byłaś na szkoleniu?

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Tak jestem za,żeby taki watek Natalia założyła:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: makijaż do sukienki POMOCY

o fajnie, że jest odzew to w wolnej chwili coś naskrobię

od małego chciałam być dekoratorką wnętrz, ale przez wzgląd na matematykę odpuściłam sobie

została mi pasja do wizażu, wszelkiego rodzaju i stylizacji ale chcąc nie chcąc okazuje się, że we wszystkim jednak trochę teorii jest i jakiegoś pradawnego porządku czyli gdzieś ta matematyka się za nami ciągnie ale to w podświadomości - mówi się wtedy że ktoś ma to tego "oko" a tak naprawdę jest to kwestia tego jak bardzo mu się w głowie te kwestie układają

jak się ma do czegoś pasję to można godzinami siedzieć i się edukować, just sayin\'

no to jak dostane chociaż jeszcze jedną prośbę to może na dniach napiszę mały artykulik z różnymi technikami w teorii koloru i rodzajami ich wykorzystania, co Wy na to?

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Bardzo dobry pomysł:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Hej i gdzie ten artykuł o kolorach?

Re: makijaż do sukienki POMOCY

zupełnie zapomniałam, postaram się wstawić w ten weekend dzięki za przypominajkę

Re: makijaż do sukienki POMOCY

Hej Dziewczyny:) potrzebuję pomocy i rady. Na początku września wybieram się na wesele kuzyna, a nie mam pomysłu na makijaż. Sukienka w załączniku, dodatki czarne w postaci kolczyków i torebki, poza tym jestem blondynką o zielonych oczach. Dodam, że makijaż musiałby być szybki do wykonania, ponieważ cała ceremonia odbywa się o prawie 200 km od mojego miejsca zamieszkania i na miejscu mam godzinkę żeby się odświeżyć przebrać i wykonać makijaż;) z góry dziękuję za pomoc pozdrwiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: