makijaz dla mamy

  • 2011-05-14, o 23:09
  • 45
  • 14 319
  • 21
  • 29

Re: makijaz dla mamy

@Ladymakeup dziekuje za odpowiedz ale prosze, nie musisz sie do mnie zwracac per "pani " .
Artdeco tutaj nie mam a z Polski nie oplaca mi sie zamawiac poniewaz trace duzo na tranzakcji przy placeniu w zlotowkach, czasem jest to wiecej niz sama cena produktu.
Z Kryolan znalazlam takie:
http://i.ebayimg.com/14/!B7infqQ!2k~$(KGrHqJ,!l8Ey+jC)VjTBM0eJgJmIg~~0_35.JPG
tylko nie wiem ktory kolor bylby dla mnie ?
Sa jeszcze w sztyfcie tylko nie wiem czy nadaja sie pod oczy:

http://1.bp.blogspot.com/_rX335spO0MQ/TPcRSyyLgcI/AAAAAAAAABk/dfHevLFQ4K0/s1600/kryolan+tv+paint+stick_highlight.JPG

Jest mnostwo roznych kolorow

Postaram sie potem wstawic fotke.

Re: makijaz dla mamy

Dobrze, nie będę zwracać się przez Pani A gdzie mieszkasz? bo nie doczytałam... W sztyfcie odpada - jest to ciężki podkład. Myślałam o kamuflażach w kształcie kwadratu/prostokąta - w wielkości cieni bądź okrągłe. Często pakowane są w paletkach po pare sztuk, np. 3. Kolor może być ecrue - należy jednak nauczyć się odpoweidniej aplikacji. Jeśli byłby za ciężki to ten w pędzelku też może sprawdzić się - kolor równeiż ecrue bądź żółty, pomarańczowy, jasny róż/beż

Re: makijaz dla mamy

Sa w paletkach ale bardzo drogie, ten w pedzelku jeszcze moglabym sobie fundnac, tylko tam sa 3 kolory do wyboru.
Mieszkam w Holandii ale moge zamowic kosmetyki z USA, Anglii, Hongkongu itp wszedzie gdzie moge placic paypalem.
W dostepnej cenie sa korektory pod oczy Michael Todd lekkie w kremie i do wyboru az 8 kolorow, nie znam tej marki ale znajduje pozytywne opinie.

Re: makijaz dla mamy

Ale w polsce tez mozna placic paypalem tej wspomnianej marki tez nie kojarze wiec trudno mi powiedziec; /

Re: makijaz dla mamy

Ale gdzie, na ebayu czy w jakis sklepach online ?

Re: makijaz dla mamy

delikatny

Re: makijaz dla mamy

Delikatnie i naturalnie przede wszystkim :)

Re: makijaz dla mamy

naturalny, rozświetlający

Re: makijaz dla mamy

naturalny

Re: makijaz dla mamy

ja bym użyła satynowych i matowych brązowych cieni

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: