lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 183
  • 49
  • 60

Re: lakierki :)

Kupiłam sobie taki czarny. Świetnie wygląda na morskim lakierze, który położyłam jako pierwszy. Kolorów jest kilkanaście i widziałam również fioletowy. Podobno mają go w sprzedaży w Avonie.

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM, wśród tandety lśniąc jak diament, być zagadką, której nie zgadnie nikt nim minie czas..."

Re: lakierki :)

A czy ktoras ma Essence Lakier do paznokci Colour & Go , te ktore sa u Moniki w sklepiku ?
Mam 4 - perlowy, zolty, fioletowy i.... albo morelowy lub pastelowo morelowy - mie zgadzaja sie u mnie nazwy i kolory z tymi u Moniki. Byly one u nas w promocji 1 + 1 gratis - 1,20 euro czyli bardzo tanio.
Jak dotad jestemzadowolona oprocz perlowego, nie dosyc ze pokryl dopiero za 3 cim razem to na drugi dzien juz odpryskiwal na pol paznokcia a nic nie robilam oprocz gotowania obiadu. Jeszcze mysle, ze moze sprobowac go jeszcze lepiej wymieszac, powytrzasac zeby pokryl za 2gim razem . A jak Wasze wrazenia ?

Ps. Tutaj fioletowy w swietle

http://img109.imageshack.us/img109/2161/lakier001.jpg

Re: lakierki :)

ja nie posiadam tych lakierów, jednak przyznam że bardzo mnie do nich ciągnie i przy okazji zakupów u Moniki na pewno jakiś trafi do mojego koszyczka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

A ja mam 3 kolory; różowy, fioletowy i czerwony. Ale moim zdaniem dobrze kryją już po nałożeniu jednej warstwy. chyba, że mam wcześniej nałożoną bazę to robią się takie prześwity i wtedy ratuję się drugą warstwą lakieru i już jest ok:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: lakierki :)

dużo osób ma ten fioletowy może i ja się na niego skuszę

Re: lakierki :)

Jest tyle kolorkow, ze jest naprawde w czym wybierac.

A tak na marginesie - u mnie na dwoch roznych kolorach, a konkretnie na butelkach jest jedna i ta sama nazwa - 51 Mellow jellow i jeden to jest zolty, ladny, delikatny nie jakis tam razacy a drugi bardzo jasny, powiedzialabym perlowy, ten, ktory pokryl paznokcie za 3 razem i ( moze dlatego ) szybko odpryskiwal i to duzymi kawalami. Dziwne, chyba jakas bledna seria i dlatego puscili tak tanio.

Chcialabym na pewno jeszcze cos z lila.

Re: lakierki :)

może masz rację z tą błędną serią

Re: lakierki :)

Ale sliczne, dokupilam jeszcze 3 kolory

Ps. Te ciemniejsze kryja za pierwszym razem ale mi np. ten co mam morelowy czy jakis tam bardziej podoba mi sie po nalozeniu 2giej warstwy.

Re: lakierki :)

masz może ich zdjęcia ?

Re: lakierki :)

Jak bede miala chwilke mazne na papierze i wkleje, ok?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: