lakierki :)

  • 2011-03-24, o 20:03
  • 165
  • 56 127
  • 49
  • 60

lakierki :)

Witajcie
Wypróbowałam ostatnio lakiery z miss sporty Lasting Color Up to 7 days. 7mililitrowe cuda za ok 5,50 w rossmann. Ja akurat jestem w posiadaniu krwistej czerwieni o numerze 34 oraz matowego pudrowego różu o numerze 42. Jak nazwa wskazuje lakier powinien nam się trzymać do 7 dni. Ja osobiście mam już lakier na paznokciach 5 dni i... zero scierania i odprysków Jestem mega zadowolona ponieważ u mnie (jestem m. in. gospodynią domową czyli codzienne gotowanie, sprzatanie etc) lakier przewaznie utrzymuje sie góra dwa dni.
Zakupiłam jeszcze dzisiaj w ramach eksperymentu lakier Wibo seria Lovely Color mania 8ml za również ok 5,50 w kolorze takiego ciemnego brązu ale takiego naprawdę ciemnego jak kawa o numerze 3. Jak tylko go użyję i ponoszę (oby) parę dni to Wam go opiszę

A Wy jakich lakierów używacie i co polecacie?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

hej tez nietak dawno kupilam lakier z tej serii miss sporty tylko fiolkowego koloru:)i tez nie narzekam:)szybko schnie i dlugo sie utrzymuje:))a ogolnie posiadam bardzo duzo lakierow w bardzo wyrazistych kolorkach:)naraz kupilam chyba z osiem:)takie fajne kolorki byly,,,rowniez w rossmanie,,pzdr:)

Re: lakierki :)

to super ciesze sie, że u Ciebie też sie sprawdza również bardzo lubie wyraziste kolory a powiedz mi jakie jeszcze wypróbowane lakierki polecasz?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

a i oczywiście pozdrawiam ;p

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: lakierki :)

mam tez sporo lakierow eveline cosmetics z serii colour show,,,te co mam sa bardzo wyraziste bo to odcienie fioletow zolci,,,:)

Re: lakierki :)

o fajnie kolejna znana i nie droga firma. a powiedz jak długo Ci się trzymają na paznokciach?
odnosząc się do mojego pierwszego posta, wczoraj pomalowałam pazury wymienionym lakierem wibo. ciężko mi powiedzieć jaka jest jego trwałość, zobaczę ile wytrzyma i napiszę. na razie mogę powiedzieć tyle, że pędzelek nie zachwyca bo jest jakis dziwnie rozdziabiony na dole więc trzeba naprawdę ostroznie malować, ale duży plus dla lakieru za to, że idealnie kryje. pierwsza warstwa i pokrycie intensywne i idealne, a kolor naprawdę wyrazisty tak, ze ewentualnie aplikacja drugiej warstwy jedynie w celu przyciemnienia koloru pazurków

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

te lakiery eveline dostalam od mamy sama bym pewnie na nie zwrocila w sklepie uwagi,,plus dla tych lakierow to duze pedzelki,,,a co do tego co pisalas o pedzelku przy poprzednim lakierze to myslalam ze moj mi sie trafil taki"rozkraczony"tylko ale widze ze nie....

Re: lakierki :)

hehe no właśnie te pędzelki bywają różne ;p ale na upartego idzie się przyzwyczaić, grunt, ze lakier sam w sobie dobry ;p tylko wracając do pędzelków najgorsza jest zawsze pierwsza aplikacja zanim się go "wyczai" ;p
a i przypomniał mi się jeszcze lakier corala, który Monika wymieniała kiedyś w tutorialu o "nie polecanych kosmetkach" Monia mówiła, że schodzi jej przy pierwszym myciu rąk. Ja go nie dawno dostałam od kumpeli i muszę powiedzieć, że o dziwo u mnie przy sprzątaniu i wszystkich codziennościach idealnie trzymał się trzy dni. jest to perłowa czerwie o numerku 20, tak, ze albo mnie się trafił jakiś "fartowny" albo Monika trafiła na wyjątkowego felera. ale co zauważyłam, że przed zaaplikowaniem go, żeby dobrze chtał naprawdę meega dobrze trzeba odtłuścić pazury

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

ja wlasnie sprawdzam nowy liner i cos widze ze jest jakis rozcienczany jakiejs firmy vollare wiec nie polecam:)

Re: lakierki :)

ale za to pazurek prześliczny widać, że masz talencior do zdobień zazdroszcze, bo mnie się takie coś strasznie podoba, ale niestety nie umiem nawet prostego frencha zrobić najgorszy problem, że mam strasznie niemanualną lewą rękę i nic precyzyjnego nie potrafię nią zrobić :/ więc czasem nawet dobre pomalowanie pazurów prawej ręki lewą sprawia mi trudność

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: lakierki :)

ja to mam fiola na punkcie malowania to sie wyuczylam juz ja za to mam trudnosci z malowania prawa reka bo jestem leworeczna hehe:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: