jak dbacie o swoje ciało?

  • 2016-01-30, o 18:51
  • 36
  • 14 526
  • 23
  • 23

Re: jak dbacie o swoje ciało?

zdrowo jem i ćwicze

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Zdrowo się odżywiam bo jestem świeżo po ciąży i wcieram w siebie kosmetyki MAMA CARE Efektimy.

peelinguje

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Zdrowe odżywianie, picie odpowiedniej ilości wody no i co najważniejsze odpowiednie nawilżanie i odżywienie skóry :) Używam całkowicie naturalnego miodowego kremu od Korany, dzięki któremu skóra wygląda dużo lepiej - jest jędrna i nie wysuszona

22

Re: jak dbacie o swoje ciało?

ruch, zdrowe odzywianie

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Jeśli chodzi o włosy to w ramach noworocznych postanowień postanowiłam je ostatnio odzywić. Odkryłam przypadkiem serię szamponów Sessio Chantal i jestem pod nieustającym czarem.

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Zdecydowanie staram sie nawilzac, ujedrniac- pomaga mi w tym seria Sexy Mama Bielendy :) Uzywam ich oliwki w żelu i balsamu nawilzajacego- skóra w koncu jest gladka nawilzona, nie moge doczekac sie sezonu letniego :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Kosmetyki, kosmetyki, zdrowy styl życia i kosmetyki. Aktualnie Mama Care Efektimy.

Re: jak dbacie o swoje ciało?

najważniejszy jest zdrowy tryb życia, dobre nowodnienie organizu oraz kosmetyki pielęgnujące ciało :)

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Używam często zdrowych kosmetyków, jem dużo zdrowej i naturalnej żywności, jak np, kasze, płatki owsiane ze sklepu z naturalną żywnością "naturalniezdrowe" i przynajmniej mam pewność , że jem produkty bez chemii. Wypiekam samodzielnie chleb, który jest dużo zdrowszy. Oprócz tego biegam i czasem jeżdzę na rowerze.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: