jak dbacie o swoje ciało?

  • 2016-01-30, o 18:51
  • 36
  • 14 525
  • 23
  • 23

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Staram się zdrowo odzywiac, troche ruchu mieć zawsze i kosmetyki :D nawilzenie balsamami i jako ze juz wiosna dolaczylam samoopalcz :D aktualnie uzywam pianki brazujacej z bielendy magic bronze :) sa dwa rodzaje do jasnej i do ciemnej karnacji, sa swietne bo latwo sie aplikuje, nie zostawiaja smug i daja naturalny kolor opalenizny.

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Magic Bronze używałam już zeszłej wiosny i lata. I jest to na tyle dobry produkt, że zrobiłam powtórke i na ten sezon zakupiłam ponownie. Uzywam tylko do delikatnego smarowania nóg, żeby nie były takie białe, więc myślę, że podobnie jak w zeszłym roku jedno opakowanie na sezon wystarczy.

Rower, peeling na ciało, Cetaphil, bo skóra wysuszona, a latem olejki do opalania z mocnym filtrem. Uwielbiam też owoce i warzywa, nie jem mięsa, więc dupka nie rośnie;)

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Magic Bronze używałam już zeszłej wiosny i lata. I jest to na tyle dobry produkt, że zrobiłam powtórke i na ten sezon zakupiłam ponownie. Uzywam tylko do delikatnego smarowania nóg, żeby nie były takie białe, więc myślę, że podobnie jak w zeszłym roku jedno opakowanie na sezon wystarczy.

2016-04-23 18:54:40 autor zuzka87

 

 

A w jakiej cenie jest ta pianka magic bronze? I jak z wydajnością? Bo ja jednak chcialabym cale cialo potraktowac takim kosmetykiem :) i czy nie zostawia smug?

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Stosuje tylko naturalne kosmetyki: raz w tygodniu robie peeling całego ciała przygotowuje go sama z oleju kokosowego, kawy i cukru, potem nakładam na ciało balsam firmy karite najtu można je zamówić przez str inter: usunięto reklamę

mają rewelacyjne składy i certifikaty ICEA, tej samej firmy używam żelu pod prysznic, nie są to tanie kosmetyki ale warte swojej ceny ciało jest po nich miękkie , pachnące i nawilżone:)

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Wcieram obsesyjnie kurację ujędrniająco - regenerującą od Mama Care z Efektimy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Ja nakładam aktywny kolagen, poczynając od buzi aż po palce.Przesuszona skóra zniknęła, rostępy stały się niewidoczne, pełne nawilzenie i uelastycznienie. Polecam

 

Re: jak dbacie o swoje ciało?

peeling przynajmniej dwa razy w tygodniu!!! Inaczej moja skóra jest szorstka i nieprzyjemna w dotyku.

Paulina

Re: jak dbacie o swoje ciało?

A włosy się liczą? Bo moim ostatnim odkryciem są szampony z olejkiem arganowym i keratyną od Chantal

Re: jak dbacie o swoje ciało?

Dużo ruchu i odpowiednia dieta – to najważniejsze. Warto też od czasu do czasu wykonać peeling całego ciała i stosowac odpowiednie kosmetyki. Ja jestem zwolennikiem tych wyszczupających scalpel od eveline, bo mam problemy z cellulitem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: