delikatne wloski wkolo czola

  • 2013-02-20, o 01:04
  • 92
  • 31 644
  • 38
  • 52

Re: delikatne wloski wkolo czola

z naturalnych metos siemie lniane do picia i żel z siemienia na włosy i...kozieradka na skóre głowy- moja babcia uzywała cale zycie i miała lepsze włosy niz willas:)

picjafly

Też polecam kozieradke. Wcieram niecały miesiąc, ale widze dużo malutkich włosków, szczególnie na zakolach. Włosy prawie nie wypadają i chyba szybciej rosną. Nigdy specjalnie tego nie mierzyłam, ale teraz obserwuje na grzywce

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: delikatne wloski wkolo czola

Wow ammb świetne efekty. I ten pomysł ze zdjęciem kosmyka włosów w ten sposób, no po prostu Ci go podkradnę (jeśli nie masz nic przeciwko) ;D A wracając do samej kozieradki, wcierasz tylko po umyciu, czy jeżeli nie myjesz codziennie to w te wolne dni też? Ja słysząc o kozieradce, kupiłam aż dwa opakowania, niestety zraziłam się do niej, bo chcąc być sumienna wcierałam ją codziennie (a włosy myje co dwa dni) i niestety powodowała u mnie straszy przesusz przy skalpie, chociaż starałam się, aby nie dostała się na włosy (buteleczka z Joanny Rzepy).

Ps. I zawsze przy jej użyciu robiłam się głodna, ba nawet raz ją spróbowałam. No nie mogłam się powstrzymać tak pięknie pachnie rosołem (a skoro tak pachnie to i może tak smakuje..) Podsumowując nikomu nie polecam

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: delikatne wloski wkolo czola

Wow ammb świetne efekty. I ten pomysł ze zdjęciem kosmyka włosów w ten sposób, no po prostu Ci go podkradnę (jeśli nie masz nic przeciwko) ;D A wracając do samej kozieradki, wcierasz tylko po umyciu, czy jeżeli nie myjesz codziennie to w te wolne dni też? Ja słysząc o kozieradce, kupiłam aż dwa opakowania, niestety zraziłam się do niej, bo chcąc być sumienna wcierałam ją codziennie (a włosy myje co dwa dni) i niestety powodowała u mnie straszy przesusz przy skalpie, chociaż starałam się, aby nie dostała się na włosy (buteleczka z Joanny Rzepy).

Ps. I zawsze przy jej użyciu robiłam się głodna, ba nawet raz ją spróbowałam. No nie mogłam się powstrzymać tak pięknie pachnie rosołem (a skoro tak pachnie to i może tak smakuje..) Podsumowując nikomu nie polecam

Lena

Nie mam nić przeciwko, fajnie że ten pomysł Ci się spodobał Myje włosy co drugi dzień i wcieram codziennie rano i wieczorem okolo 8ml przy pomocy strzykawki. Włosy przy głowie mam też przesuszone jak to nazwałaś. Mi to nie przeszkadza, to tak jakbym miała jakiś kosmetyk stylizujący. Dzięki temu włosy mam uniesione. Jak sobie wmasuje, to po całkowyitym wyschnięciu delikatnie rozczesuje. Później jeszcze szczotkuje i nie mam włosów posklejanych.
Nie polecasz wcierania, czy próbowania kozieradki? Ja raz wypiłam szklaneczke, blee, gorzka jest Kupiłam opakowanie 470g i starczy mi na baaardzo długo Wcieranko polecam

Ja kozieradkę robię tak: łyżeczke gotuje 3 minuty w 3/4 szklanki wody, wyłączam palnik, przykrywam tależykiem na 30-40 minut i przecedzam przez starą pończochę. Później dodaję niepełną łyżeczke octu jabłkowego. Tak sobie wymyśliłam, bo czytałam, że ocet jabłkowy można też użyć jako wcierki. Ponieważ to właściwie eksperyment więć narazie daję tylko odrobinkę octu. Jeszcze może taka ciekawostka. Skończył mi się olejek sesa o egzotycznym zapachu i na dnie zostały resztki. Całą moją kozieradkę wlałam do tej buteleczki i wymieszała. Przejeła ona ten zapach i jest nieco mniej sztywna na włosach

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: delikatne wloski wkolo czola

Chyba jednak dam jeszcze jedną szansę tej kozieradce ale to po skończeniu obecnej wcierki Jak będą efekty to jeszcze się do Ciebie odezwę i pewnie wychwalę pod niebosa (bo nadal borykam się z wypadaniem włosów), a jak nie.. to również się odezwę ale bez wychwalania
Źle napisałam, powinno być: nie polecam smakowania Kusi zapachem lecz lepiej się opanować
A samo wcieranie również uwielbiam (obecnie druga butelka \'Joanna, Rzepa, Kuracja wzmacniająca\') i widzę więcej baby hair. I co zauważyłam, kiedyś nie lubiłam, gdy ktoś dotykał mojej głowy, a ten masażer pajączkowy w ogóle nie był odczuwalny przez mnie. Teraz to się zmieniło, zdecydowanie na plus Polecam wszystkim ten masażer- cudowne uczucie \'ciarek\'

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: delikatne wloski wkolo czola

To ja może wypróbuje tą wcierke Joanna rzepa, bo chyba trzeba co jakiś czas zmieniać te wcierki. Tego pajaczka nie mam. Masuje głowe palcami i taka drewniana szczotką z rossmanna. Czy ten masażer nie wyrywa wlosów, nie wkręcają się włosy w te druciki? Jakie jeszcze wcierki polecasz Lena? Z takich samoróbek to mam do sprawdzenia odwar z korzenia łopianu, kłącza tataraku i rozmarynu. Te trzy naraz. Raz sobie ugotowałam te zioła i jeszcze mam w lodówce, tylko cały czas głównie wcierałam kozieradke, a tamta mi wyszła za mocna i kleista i dawałam ją tylko parę razy na godzine czy dwie przed myciem. Nastepnym razem zrobie mniej skondensowaną i powcieram przez miesiąc

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: delikatne wloski wkolo czola

Wow, widac efekt po kozieradce Mam jeszcze buteleczkę Jantaru, może najpierw się z nią uporam, a potem wypróbuję Twoj sposob.

Re: delikatne wloski wkolo czola

Wcierkę, którą Ci gorąco polecam to Jantar. Niezastąpiony. Mnóstwo baby hair, piękny zapach, nigdy nie przesuszył mi skóry głowy. Po prostu cud, miód, orzeszki Nadal bym ją stosowała ale tak jak mówisz wcierki należy zmieniać.. Więc wzięłam tą Joannę, nie narzekam, po masażu daje takie przyjemne uczucie jakby chłodu, mrowienia i to nie tylko za pierwszym razem ale, za każdym. No ale nie ma jakiś spektakularnych efektów- po prostu wykończę i.. więcej nie kupię Kiedyś miałam Seboradin i też dawał takie uczucie ale tylko przy pierwszych zastosowaniach, później jakby skóra się przyzwyczaiła. Ale nie dlatego go odstawiłam- miałam przez niego jakby wysypkę na skórze głowy, gdzieniegdzie ranki i krosty. Stwierdziłam, że moja głowa na to nie zasłużyła i wylądował w koszu.
Jeśli chodzi o naturalne metody to w lecie raz w tygodniu stosowałam świeży sok z rzepy- cuchniał przecudnie, wręcz trudno się było go pozbyć z domu (do teraz jeden z ręczników, który zakładałam na włosy po masażu, żeby choć trochę nie czuć tak tego zapachu- jest nim przesiąknięty) ale efekty były ) a i przy tym można było czuć przyjemne mrowienie na głowie. Tylko po kilku aplikacjach niestety przesuszyła mi włosy i odstawiłam, ale nie mówię, że nie wrócę

No i właśnie chciałam się zapytać, mówisz, że przyrządziłaś kozieradkę i masz ją w lodówce. Powiedz mi, ile można ją trzymać? Jak próbowałam ją zrobić to dużo jej wychodzi (nawet jak robię na pół kubka), a boję się, że no nie wiem.. skiśnie

Daj znać jak wypróbujesz jeszcze te 3 ziółka, chętnie poczytam i popróbuję. Jednak w pierwszej kolejności kozieradka

A jeśli chodzi o masażer, to na początku miałam z tym problem. Bo zbyt długo/energicznie go używałam i nawet nie zawracając uwagi tapirowałam sobie włosy- wyglądałam po tym mniej więcej tak http://styl.fm/newsy/wp-content/uploads/2012/03/Natapirowane-wlosy-300x232.jpg No i jak łatwo się domyślić problem był z rozczesaniem A i czasem wkręcałam sobie włosy, ale nie wyrywałam Na pewno warto spróbować jak masaż wykona nam inna osoba

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: delikatne wloski wkolo czola

A jak te wcierki wyglądają, np z jantara i ile kosztują ? to się stosuje przed czy po umyciu włosów?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: delikatne wloski wkolo czola

Jantar można kupić na przykład w Doz.pl aktualnie za 10,19 zł. Jest to coś w stylu toniku do skóry, tutaj skóry głowy. Wciera się ją poprzez delikatny masaż opuszkami palców. Co daje? Pobudza krążenie, a co za tym idzie przyśpiesza porost, zmniejsza wypadanie. Jedni stosują codziennie, inni (tak jak ja) po umyciu, odsączeniu ale nie całkowitym wyschnięciu włosów Jeśli nie próbowałaś jeszcze, naprawdę polecam. Nie dość, że przyjemne to i pożyteczne
A kozieradka o której pisze ammb kosztuje jakieś 2 zł i wydaje mi się, że to zapas na co najmniej pół roku, z tym, że trzeba samemu przyrządzać.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: delikatne wloski wkolo czola

Aha, dzięki za odpowiedź

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: