delikatne wloski wkolo czola

  • 2013-02-20, o 01:04
  • 92
  • 31 638
  • 38
  • 52

delikatne wloski wkolo czola

Dziewczyny co byscie polecily zeby wcierac w skore glowy tuz przy czole po bokach ,mam tam delikatne wloski ktore szybko wypadaja sa bardzo slabe co moglabym w skore glowy po bokach czola wcierac? co byscie polecily sprawdzonego? zeby wloski tam szybko poodrastaly byly bardziej silne ?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: delikatne włoski wkoło czola

Na temat wzmocnienia włosów itd jest trochę tematów:
tu na-ratunek-zniszczonym-w-osom-t224.html , w-osy-lec-z-g-owy-t361.html,
sposob-na-wypadaj-ce-w-osy-t687.html i tutaj dro-d-owa-akcja-na-porost-w-osow-t760.html

Re: delikatne wloski wkolo czola

Dziewczyny co byscie polecily zeby wcierac w skore glowy tuz przy czole po bokach ,mam tam delikatne wloski ktore szybko wypadaja sa bardzo slabe co moglabym w skore glowy po bokach czola wcierac? co byscie polecily sprawdzonego? zeby wloski tam szybko poodrastaly byly bardziej silne ?

SerceMaBlizny

Polecam olej kokosowy wcierac, jest niesamowity największą zmianę we wzroście zauważyłam właśnie w tych miejscach przy czole o których piszesz.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: delikatne wloski wkolo czola

Dziewczyny co byscie polecily zeby wcierac w skore glowy tuz przy czole po bokach ,mam tam delikatne wloski ktore szybko wypadaja sa bardzo slabe co moglabym w skore glowy po bokach czola wcierac? co byscie polecily sprawdzonego? zeby wloski tam szybko poodrastaly byly bardziej silne ?

SerceMaBlizny

Polecam olej kokosowy wcierac, jest niesamowity największą zmianę we wzroście zauważyłam właśnie w tych miejscach przy czole o których piszesz.


super dzieki bede go wcierac !

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: delikatne wloski wkolo czola

Czytałam też, że olejek sesa jest dobry na porost włosów.. tutaj też możesz poczytać: zapuszczam-w-osy-t718-40.html

Re: delikatne wloski wkolo czola

Czytam bardzo pozytywne opinie o tym olejku sesa, rowniez o kokosowym. Juz go polecilam mojej mamie bo ma bardzo slabe wlosy . Jak to mozna sie tu czegos nowego dowiedziec.

Re: delikatne wloski wkolo czola

sesa jest ok ale strasznie śmierdzi...ja moge tylko powiedziec co na blogosferze huczy:
joanna- jantar wcierka na skóre głowy
loton- eliksir ziołowy wcierka- ma biotynę i wogóle lepszy skład niż jantar
a zamiast sesy i vatiki (śmierdza;0) polecam IHT9...cena smieszna bo 29 zł za 200 ml- dostepny na helfy- jest rpzeznaczony strocte na wypadające i slabe wlosy

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: delikatne wloski wkolo czola

Dziewczyny co byscie polecily zeby wcierac w skore glowy tuz przy czole po bokach ,mam tam delikatne wloski ktore szybko wypadaja sa bardzo slabe co moglabym w skore glowy po bokach czola wcierac? co byscie polecily sprawdzonego? zeby wloski tam szybko poodrastaly byly bardziej silne ?

SerceMaBlizny

Polecam olej kokosowy wcierac, jest niesamowity największą zmianę we wzroście zauważyłam właśnie w tych miejscach przy czole o których piszesz.

olej kokosowy to ja tylko na wlosy a nie na skórę- mo niestety oleje nie przeznaczopne stricte do wlosów a nakąldane na skóre glowy jakos rozpulchniaja cebulki czy coś i wlosy wypadały jeszcze bardziej:( teraz kupuje już tylko te przeznaczone do włosów

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: delikatne wloski wkolo czola

a takim naprawę wzmacniaczem i przyspieszaczem wzrostu włosa będzie na pewno Khadi- oni słyna z prosuktów do włosów, które sa fantastyczne...tylko, że ten olejek na porost i rpzeciwdziałanie wypadaniu kosztuje ok. 60 zl

z naturalnych metos siemie lniane do picia i żel z siemienia na włosy i...kozieradka na skóre głowy- moja babcia uzywała cale zycie i miała lepsze włosy niz willas:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: delikatne wloski wkolo czola

Rowniez bardzo wazna rzecza ,zeby wlosy nie wypadaly to masowac skore glowy,chodzi o krazenie,dotlenienie To rowniez bardzo wazne + szampon delikatny ,a jak cos swedzi na skorze glowy to dodac do szamponu kilka kropli z olejku z drzewa herbacianego lub 2 spossob jak cos swedzi w glowie: to wetrzec OLEJ ALMA w skore glowy na noc rano umyc glowe polecaja rowniez w przypadku zwiekszonego wypadania wlosow ,czesto pic MIETE

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: delikatne wloski wkolo czola

z AMLĄ sie nie polubiłam, ale uwielbiam IHT 9- zniwelowal wypadanie niemal całkowicie i wzmocnił "baby hair"

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: