cwiczenia

  • 2015-08-02, o 10:41
  • 38
  • 11 307
  • 22
  • 33

cwiczenia

Hej cwiczycie ? Jakie polecacie ćwiczenia na brzuch, nogi, tyłek, plecy? Proszę o propozycje. Ja polecam serie ćwiczen na yt gym break :))

Re: cwiczenia

również polecam Gym Break ;) lubię skakać na skance, wykonywać przysiady. a z gotowych ćwiczeń? standardowo Mel B, polecam również Natalie Gacke. A jako cardio Focus t25 ;)

Re: cwiczenia

ja kiedyś ćwiczyłam 3 razy dziennie na orbitreku teraz nie chce mi się wogóle ,trzeba będzie się chyba wziąść za siebie i znowu poćwiczyć

Re: cwiczenia

Ja raczej nic nowego ci nie powiem.. Mel B, jakieś ćwiczenia Chodakowskiej, wyzwanie 30 dniowe Jillian Michaels no i oczywiście skakanka, steper :)

Re: cwiczenia

Ja ćwiczę głównie z Mel B. Ma bardzo fajne 10-minutowe trenningi na każdą partię ciała, więc z filmików na YT moża sobie praktycznie spersonalizować trenning. :)

Re: cwiczenia

terwz musze się troche wziąść za siebie

Re: cwiczenia

Bieganie, ćwiczenia Neily Rey (Darebee.com) i hula-hoop. ;)

Re: cwiczenia

ja dawno nie ćwiczyłam ale też nie mam az takiej potrzeby

Re: cwiczenia

ja równiez dawno nie cwiczyłam ,nie chce mi sie

Re: cwiczenia

Skalpel z Chodakowską, polecam. Ćwiczyłam (teraz się rozleniłam) i rzeczywiście widziałam efekty.

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

Re: cwiczenia

Skalpel, biegi, rower. Wszystko co jest związane z ćwiczeniami cardio to fajnie spala tłuszcz i to polecam, bo w pół roku mam 10kg mniej i na stale, bez żadnego jojo i głodówek. Tylko szkopuł aby być w tym systematycznym, bo zrezygnować to banał, ale dźwignać się do przodu kiedy mżawka to oj ciężka sprawa. ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: