cwiczenia

  • 2015-08-02, o 10:41
  • 38
  • 11 302
  • 22
  • 33

Re: cwiczenia

Ja kocham ćwiczenia z jogi. Nic tak nie rozciąga i nie rzeźbi ciała.  

Re: cwiczenia

Jesli chodzi o pośladki to dla mnie najlepsza jest Mel B , co do reszty ciała moje ćwiczenia ułożyłam sobie sama w oparciu o widzę i informacje zdobyte na sfd czy też kfd :)

Re: cwiczenia

Ostatnio mi się bardzo nie chce ćwiczyć ale muszę się znowu wziąć za siebie. Najlepiej ćwiczyło mi się z Mel B, mam chyba jeszcze nawet na telefonie filmiki z jej treningami :) Robiłam chyba te na brzuch, klatkę piersiową, pośladki i plecy.

Przede wszystkim bieganie, przysiady najlepiej ze sztanga na plecach. To ze cwiczymy na jakas konkretna partie nie znaczy z tamtego miejsca bedzie bedzie schodzic nam tluszcz. Tluszcz schodzi z nas rownomiernie tak czy siak. Na wzmocnienie brzucha wiadomo, brzuchy, ale to co odkrylam ostatnio to wlasnie przysiad, ktore oddzialywyja na najwiecej miesni ze wszystkich cwiczen. Posladki, uda, plecy, brzuch, klatka piersiowa. Oczywiscie dobrze wykonane przysiady ;)

Re: cwiczenia

Ja od kilku tygodni chodzę na szybkie marsze po lesie i polecam. Super się czuje i relaksuje przy tym. Mam za sobą też dwa treningi z Mel B ale póki co to jest dla mnie masakra :D perla Co do jogi moja bratowa też jest zachwycona i namawiała mnie, ale jakoś nie mogę się przekonać. chociaż nie ukrywam, że ciekawią mnie takie zajęcia i może kiedyś się skuszę 

Re: cwiczenia

Ania, jest tyle różnych metod rozciągania, ćwiczeń, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jogę ćwiczę w domu z programem yoga zone z yt. Jakoś ci instruktorzy najbardziej mi odpowiadają.  

Re: cwiczenia

muszę obczaić, może najpierw popróbuje w domu :)

 

Re: cwiczenia

Mi na przykład nie odpowiadają ćwiczenia w grupie. Wolę sama ćwiczyć we własnym tempie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: cwiczenia

Robie Killera z Chodakowską (daje mi najlepsze efekty), a czasami zamieniam to na cos lzejszego + brazylijskie pośladki też Ewci : )

rzeczywiści, gym break, krótki, ale wszystko co powinno byc, zawarte w tym czsie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: