celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 778
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

a ja jak zawsze biore prysznic ,lub goraca kapiel w wannie,,masuje ciało dosc chropowata gabką energicznymi kulistymi ruchami od dolu do gory,pozniej na brzuchu równiez zataczam koła..efekty sa takie, ze zero cellulitu..skora jest super elastyczna i jedrna...pozniej wsmarowuje w nie do końca wytartą skóre ,najzwyklejszą oliwkę dla dzieci bambino...skóra gładziutkla jak u niemowlaka...robiłam tak również w czasie 2 ciąż i zero rozstepów i cellulitu..jak ktoś lubi porządny masaż ,przy użyciu najzwyklejszej w świecie gąbki ,to do dzieła..

2011-02-28 21:59:53 autor BARBIE

 

Mi niestety nie pomaga ta metoda i chociaż jestem po jednej ciąży, to moje rozstępy nie znikają :(

________________________

 

Re: celulit i rozstępy ....

Ja 2 tygodnie temu zaczęłam ćwiczyć. Wcześniej miałam wielki cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej na udach. Od kiedy zaczęłam ćwiczyć cellulit znikał juz po 2 tygodniach ale niestety mam ogromny problem z rozstępami, które nie mijają mimo używania kilku olejków.. co możecie polecić na rozstępy (i te świeże i te już trochę starsze) :))

Re: celulit i rozstępy ....

moim zdaniem na cellulit trzeba działać kompleksowo - zmienić nawyki żywieniowe, przestawić się na regularną porcję ruchu (a jak wiadomo cellulit lubi siedzący tryb życia), najlepiej treningi kardio, inwestycja w masażer antycellulitowy (usunięto reklamę) Sojusznikiem walki z cellulitem są też kremy antycellulitowe na bazie pieprzu i zielonej kawy (do ciekawe pieprz jest również składnikiem suplementów przyspieszających przemianę materii). Ale wszystkie te elementy strategii byłyby na marne gdyby nie silna wola i cierpliwość ;)

Re: celulit i rozstępy ....

U mnie faktycznie cellulit znikał właśnie kiedy zaczęłam ćwiczyć i zmieniłam nawyki żywieniowe. Cellulit zniknął, może nie w 100% ale w bardzo dużym a ciało się ujędrniło :))

cellulit to na pewno banka chińska da radę. ale nie wiem jak się toma do rozstępów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

Kiedyś myślałam o bankach ale jakoś przeminęło z wiatrem :)

Re: celulit i rozstępy ....

Ruch. Nic tak nie robi dobrze na celluit jak ruch. Dzieczyny - dupy w górę i do roboty. Dzisiaj rano (chyba na TVN24 albo Polsat News) widziałam zajawkę rozmowy z dziweczyną która ćwiczy ze swoim maluchem.  Świetna sprawa :)

Ja jeszcze stosowałam maść na celluitis HERBAMEDICUS plus oliwkę dla dzieci. 

 

I jeszcze jedno - nic na szybko. Trzeba trochę czasu, żeby wrócić do formy.

talizman.pl - tu jest mój zakątek astro ezakupy.tesco.pl - tu nie noszę siatek

Re: celulit i rozstępy ....

Na cellulit jak najbardziej tak ale na rozstępy ćwiczenia juz nie dają tak świetnych efektów :)

Ehh u mnie ten problem niestety niezmordowanie jest i nie chce zniknąc...zarówno cellulit od wagi jak i rozstępy od wagi i od ciąży i od wiecznej zmiany wagi tzn raz mniej raz wiecej... stosowałam już różne preperatyi niestety lipa :/ nic nie działa :( chyba sie tefo nie da pozbyc ;/
aaa

Z tym zapobieganiem jest tak, że czasem się zapomni, a potem nie ma efektów. Ja miałam podobny problem, przytyłam dosć sporo, a potem jeszcze więcej zrzuciłam. Efekt był taki, że tu i uwdzie zostały mi brzydkie rozstępy. Poczytałam sobie o grupie kosmetyków Taovitala. Ciekawa alternatywa dla produktów na rynku. Obecnie stosuję http://www.taovital.pl/stri-erase-stretch-marks-balsam-na-rozstpy-100ml-250-p.asp i po niedługim czasie rozstępy zaczęły znikać :D wiadomo... teraz tylko trzeba stosowac regularnie :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: