celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 748
  • 69
  • 84

Macie jakieś pewniaki? Ja próbuję zaakceptować to bo niestety i dieta, i ćwiczenia, i kremy - nic z tego nie podziałało.

Re: celulit i rozstępy ....

na celulit polecam peeling z kawy i oliwki dla dzieci! od razu działa!

Re: celulit i rozstępy ....

Ja kiedyś próbowałam zrobić peeling kawowy ale coś poszło nie tak, może jeszcze raz wypróbuję i zobaczę jak zadziała :)

Re: celulit i rozstępy ....

ja ćwiczę, ale jakoś nie widzę zbytniej poprawy:( to strasznie demotywuje:(

Re: celulit i rozstępy ....

to samo czuję.. czemu kiedyś kobiety nie miały cellulitu? nawet jeśli ktoś je zdrowo, warzywa ma z własnego ogródka a mięso po "sąsiedzku" lub nie je mięsa wcale - znam takie przypadki, choć niewiele osób jest tak sumiennych i może sobie pozwolić na taki styl życia.

Re: celulit i rozstępy ....

peeling z kawy dobrze działa na cellulit. Oprócz tego rzeczywiście takie masaże gąbką mogą pomóc no i zdrowa dieta i jak najmniej słodyczy :)

Re: celulit i rozstępy ....

peeling z kawy faktycznie pomaga ;)

Re: celulit i rozstępy ....

dZIEWCZYNY NA ROZSTĘPY NA BRZUCHU NAJLEPSZY JEST BIO OIL I HULA HOP Z MASAŻEREM!!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

A to prawda, o tym olejku bio oil słyszałam że pomaga na rozstepy, sama stosowałam go na białą bliznę na brzuchu i po kilku miesiącach jest praktycznie niewidoczna :) Na pewno warto też robić peelingi i masować te miejsca gdzie ma się cellulit

Re: celulit i rozstępy ....

teraz jest bardzo duzy wybór różnych produktów tylko ja mam wrazenie żer one są nie skuteczne

 

 

 

 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: