baza/ krem pod makijaz twarzy

  • 2015-04-06, o 23:23
  • 47
  • 14 667
  • 29
  • 42

baza/ krem pod makijaz twarzy

Czego uzywacie? Co jest godne polecenia?
drt

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

ja właśnie zamówiłam krem do cery trądzikowej best, więc jutro go przetestuje i zdam relacje, czy nadaje sie pod makijaż czy też nie  ;)

Karii

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Ja obecnie używam kremu matującego z ziaji. Kiedyś używałam bazy z Pierre Rene i była spoko. Jednak z czasem doszłam do wniosku, że nie będę codziennie karmić skóry bazą i przerzuciłam się na krem ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Ja również używam kremu Ziaji :)

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Polecam lekkie kremy z Sylveco:) Jest kilka rodzajów, ja stosuję lekki krem rokitnikowy (cera naczyniowa):)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Ja używam kremu bb

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Pod makijaż używam najzwyklejszy krem nivea, a co do bazy testuje teraz baze z rimmela lasting finish i jak narazie sprawdza sie dobrze

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

moją ulubioną jest The Porefessional z Benefit :)

BI

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

Liliana, jak to jest z wydajnością Benefitu? :)

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

hej

     kiedys kupowalam kremy drogeryjne,teraz kupuje (mam wrażenie )troszke bardziej naturalne , z reguły sa to dwa sklepy U Franciszka i Stara mydlarnia.

bardzo fajne sklepy w których mozna kupić ciekawe kremy jak również róznego rodzaju naturalne olejki 100%oryginalne i nierafinowane(m.in olej arganowy,olej różany,olej jojoba ,olej/masło kokosowe i wiele innych) są tam również maturalne mydełka jak np .marsylskie i słynne już z aleppo(bardzo zdrowotne mydła ,które występują z różnym stężeniem oleju laurowego) .

 

    moim ulubionym "kremem"do twarzy na noc jest masło karite zwane shea bardzo dobrze nawilża ,stosuje go na zmiane z olejkiem arganowym i w przeciwieństwie do tych drogich drogeryjnych kremów które mają 5 linijkowy skład działające i naturalne.

Re: baza/ krem pod makijaz twarzy

nie używam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: