Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 83 996
  • 93
  • 92

Najczęściej kupuję kosmetyki :D Ostatnio upolowane to podkład Loreal True Match i puder z Pierre Rene :) Aaa i kredka z My Secret :)
MadzikG

Re: Zakkupy!:)

Jestem zakupoholiczka niestety, ale najbardziej kocham kupować kosmetyki i ubrania:)

Re: Zakkupy!:)

Udało mi się upolować ostatnio genialne mom jeansy, futerko białe i śliczny topik:)

Re: Zakkupy!:)

JA kupuje często zwłasza torebki, dodatki do ubrań galanteryjne. Wiele z nich znajduje w Brytyjka , gdzie zawsze  znajduje wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie. 

Re: Zakkupy!:)

Uwielbiam kupować kosmetyki, ale jednocześnie nie lubię być przytłoczona ich ilością... dlatego sukcesywnie je zużywam :)

Re: Zakkupy!:)

Ja najbardziej lubię top shop tam zawsze się coś znajdzie:)

Re: Zakkupy!:)

A ja nie dam rady chodzic po sklepach, po prostu nie potrafie wytrzymac w kolejkach itp :) Stad buszuje duzo w sieci. Teraz kupuje sporo i ostatnio w The Hive Clothing zrobilam spore zakupy :) Jak szukacie czegos ciekawszego niz w sieciowkach to sobie popatrzcie, bo na prawde jest tam fajniutko :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja ostatnio zakupiłam 6 cieni GlamShadows od Hani :)

Re: Zakkupy!:)

Kupiłam ostatnio głównie rzeczy do pielęgnacji balsam do ciała, maska rozswietlajaca z loreala płyn micelarny itp:)

Re: Zakkupy!:)

uwielbiam zamawiać na goodlookin ubrania bo się dobrze noszą i mają dobrą cenę. Po co mam biegać po galerii i marnować czas, jak mogę zamówić i czekać na przesyłkę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: