Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 83 980
  • 93
  • 92

Zakkupy!:)

Pomyslałam, ze mogłybyśmy tutaj pisac co ciekawego udało nam się upolować i czy jesteśmy z tego zadowolone:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zakkupy!:)

no w sumie to świetny pomysł ja właśnie byłam wczoraj na zakupach ale nie kosmetycznych tylko ciuchowych ;/ a jesli chodzi o kosmetyki to ostatnio nabyłam z Essence

Re: Zakkupy!:)

Czesc! Ja chetnie pochwale sie moim nowym nabytkiem - L\'oreal MAT\'morphose. Krotko mowiac jest to podklad-puder w musie. Cudnie zakrywa pory, matuje i wygladza buzie. Oczywiscie jest to moja subiektywna opinia, choc moja mama tez jest bardzo zadowolona. Czytalam tez zle opinie na temat tego produktu, ale kazda cera jest inna, wiec jednej pani pasuje, a innej nie. Ja osobiscie bardzo polecam i pozdrawiam!
A osobiscie chcialam spytac czy mozecie polecic jakis krem na dzien i na noc, ktory przy wlasciwosciach matujacych jest rownoczesnie mocno nawilzajacy?

Mademoiselle

Re: Zakkupy!:)

no właśnie sama takiego poszukuję wczoraj kupiłam sobie krem na noc Nivea z nowej serii BIO - mam nadzieję, że będzie skuteczny. Jeśli chodzi natomiast o kremy na dzień to ja niestety nie mogę używać normalnych kremów tylko tych z najwyższym filtrem. Także jeśli matują to jestem bardzo zadowolona, a na nawilżenie już nie liczę...;/ słyszałam jednak, że nasza skóra i tak najlepiej wchłania i regeneruje się w nocy, także piję dużo wody i intensywnie smaruję się na noc ;p

Re: Zakkupy!:)

Niby taki wybor na rynku a ciezko znalezc cos pasujacego... Daj znac jak troche pouzywasz tego kremu czy warto go kupic i czy faktycznie porzadnie nawilza

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakkupy!:)

tych podkładów jest juz tyle, ze zakładajac iz chcemy każdy zużyc do końca, nie starczyłoby nam życia na to; ja często zmieniam podkłady, bo po paru tygodniach nagle z dnia na dzień podkład przestaje mi odpowiadać. Tak miałam z maxfactorem- nieeeebo, az nagle z dnia na dzień miałam na niego psychiczna alergię, potem inny i teraz znów max factor na zmianę z kobo. Czuję jednak, że za parę tygodni znów wybiorę się po podklad na wiosnę:) Marzy mi się taki nie całkiem płynny, ale nie za gęsty. Do nakładania bez pędzla i satynowy, nie mocno matujący- tylko taki wiosenny. Jak zwykle cos sobie wymysliłam i będe teraz tego szukać. Mam też tak z ubraniami:P

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zakkupy!:)

Mój ostatni nabytek to L\'oreal duo sun powder. Bardzo ładnie wygląda, tak delikatnie i do tego ładnie pachnie (bardzo zwracam na to uwagę) i podkład MF lasting performance tym razem 102 a nie jak zwykle 101. I parę ciuszków dla poprawy humoru:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

A ja ostatnio zakupiłam sobie 3 nowe lakierki o których załozyłam topica w dziale o pazurkach
Do tego patyczki do biologicznego manicure, gąbeczke do podkładu i żel pod prysznic z ziaji o zapachu pomarańczy Niby małe rzeczy, ale humor się poprawia a buźka cieszy

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Zakkupy!:)

cienie kobo fasion gold 207
kobo mono caffe latte 117

dostałam pracę!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Zakkupy!:)

Gratulacje Kochana!!! Bardzo się cieszę Sama tez szukam już dłuższy czas po pożegnaniu z moim "ukochanym" szefem, a każda taka wiadomość mnie podbudowuje

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Zakkupy!:)

Ja bazuje na kosmetykach ArTisTry. Za kremy i podkłady jestem w stanie dać rękę uciąć kolorówka też jest świetna.
Mam taką emulsję nawilżająco-wygładzającą z owsem, bez której nie umiem już żyć rewelacyjnie nawilża, cudownie wygładza, niesamowicie rozjaśnia, przez cały dzień czuję to nawilżenie.
Kosztuje sporo bo 161 zł. za 30 ml. ale jestem bardzo zadowolona, że skusiłam się, żeby ją jednak zamówić, wydajna niesamowicie, jedno opakowanie wystarcza mi spokojnie na około 5 miesięcy, a może i więcej, bo mąż mi podbiera jedna pompka wystarczy na jedną aplikację.
Muszę jeszcze pochwalić ich podkład beztłuszczowy. Nie ściąga, nie mam na twarzy maski, czuję się jakbym miała krem na twarzy.
Niedawno też kupiłam świetną kredkę wykręcaną z Bell, niedroga i naprawdę fajna, zaskoczyła mnie jakością.
Świetna jest też Bourjois Contour Clubbing Waterproof, jestem z niej zadowolona
Odkryłam też niesamowity pędzel do nakładania podkładu ale nie tylko bo używam go również do malowania całej powieki, do nakładania bazy, do rozprowadzania korektora,do nakładania maski drogi był niemiłosiernie bo kosztował mnie 50 zł ale jest cuuuudowny polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam ciepło

Bawię się kolorami i kocham tą zabawę całym sercem
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: