Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 84 005
  • 93
  • 92

Re: Zakkupy!:)

Biegałam ostatnio po centrum handlowym, żeby kupić sobie jakiś biustonosz. Niestety nic ciekawego nie znalazłam, wszystkie jakieś takie... niepasujące do mnie. Ale przy okazji zaszłam do Time Trendu i kupiłam sobie... zegarek. Cóż, nie ma stanika, to biżuteria przynajmniej wpadła Coś za coś.

Re: Zakkupy!:)

Tylko pozazdrościć Wam dziewczyny tych zakupów, ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz sobie coś kupiłam. Tylko praca, dom, praca, dom i tak w kółko. Ale w najbliższy weekend mam zamiar trochę zaszaleć i wyrwać się chociaż na chwilę do centrum handlowego. Chcę kupić sobie przede wszystkim jakieś fajne botki na wiosnę. Orientujecie się może gdzie znajdę coś fajnego? Pozdrawiam

Mistrzem jest ktoś kto wstaje kiedy nie może schody granitowe strzegom

Re: Zakkupy!:)

Tylko pozazdrościć Wam dziewczyny tych zakupów, ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz sobie coś kupiłam. Tylko praca, dom, praca, dom i tak w kółko. Ale w najbliższy weekend mam zamiar trochę zaszaleć i wyrwać się chociaż na chwilę do centrum handlowego. Chcę kupić sobie przede wszystkim jakieś fajne botki na wiosnę. Orientujecie się może gdzie znajdę coś fajnego? Pozdrawiam

igazwro

ale to tak jest, że im dłużej się nie chodzi na zakupy tym później jak się już znajdzie trochę czasu to "smakują" duuuużo bardizej

Czasami przedszkole niepubliczne Warszawa, czasami coś innego. Różnorodność!

Re: Zakkupy!:)

Ja nie byłam w centrum handlowym z miesiąc, dziś idę na małe zakupy, ale jak to bywa, człowiek się napali, to pewnie z niczym wrócę...

Re: Zakkupy!:)

Wczoraj byłam w galerii i chyba juz w ogóle nie umiem robić tradycyjnych zakupów :( Teraz to tylko w internecie. Szybko, wygodnie i tanio. Ostatnio np. odkryłam super sklep usunięto reklamę. Mają świetna ofertę i atrakcyjne ceny. A wczoraj się tylko złaziłam i nic nie kupiłam... :(

Re: Zakkupy!:)

Ja uwielbiam zakupym teraz jeszcze okres wyprzedazy. Mozna trafić perełki :) A jakie sklepy lubicie najbardziej?

Re: Zakkupy!:)

Ja tez bardzo lubię chodzić po sklepach, to jednak nie to samo co oglądanie ciuchów w internecie :) Najczęściej trafiają mi się jakieś okazje w Sinsay, Reserved i H&M :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Krem BB z Loreal w promocji. Bardzo mi podpasował ;)

Re: Zakkupy!:)

Dziewczyny nie orientujecie się moze czy w H&M są jeszcze takie niebieskie Sleep ony w ciapki ?

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Zakkupy!:)

Niestety ostatnio już ich nie widziałam. :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: