Zakkupy!:)

  • 2011-03-23, o 12:01
  • 302
  • 84 003
  • 93
  • 92

Re: Zakkupy!:)

dzieki Niteczko oo też pewnie musi być super moze się nam w niej zaprezentujesz?

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Zakkupy!:)

Chciałam żeby było ją widać jak najlepiej ale z moimi zdolnościami do robienia zdjęć jest kiepsko więc i zdjęcia nie są takie sobie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

PIĘKNA!!!! jejku, Nita jaka ty jesteś kobieto chuda! pozazdrościć idealnej figury!!! super laska a bluzka bardzo mi się podoba, tylko totalnie nie dla mnie - raczej bym w niej odstraszała ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zakkupy!:)

Nie lubię określenia chuda wolę szczupła:) a do idealnej figury trochę mi brakuje np parę centymetrów w biuście:) Czemu nie dla ciebie myślę że wyglądała byś w niej fajnie, napewno bardziej kobieco niż ja.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

hihi i tu się mylisz moja droga ;p poza tym w takiej pięknej bluzce całe moje ciałko było by wyeksponowane ;p a tego raczej nie chciałbym ;p

Re: Zakkupy!:)

Śliczna bluzeczka! Modna i szykowna, uwielbiam takie ciuszki po za tym świetnie leży na takiej super figurze

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Zakkupy!:)

Co sądzicie o butach Meliskach? Zamówiłam sobie i czekam aż dojdą do mnie. Koleżanka miała Meliski i się do nich przekonałam są mięciutkie, miłe i z jej opisu wynikało że nie powodują odparzeń. A że szkoda mi było wydać więcej pieniążków bo a nóż widelec dla mnie nie będą tak wygodne to zamówiłam najtańsze i fajnie wyglądające, a oto one: http://moda.allegro.pl/absolutny-hit-ur ... 34859.html Tym bardziej że nie chodzę w baletkach (nawet mi się podobają:)) a to są baletki i jeśli mi nie przypasują to oddam je siostrzenicy i jakoś nie będzie mi szkoda:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Nawet fajnie wyglądają te meliski, ale czy noga się w nich nie poci skoro sa gumowe? Ja kiedyś próbowałam chodzić w baletkach, ale dla mnie to za płasko. Zresztą kupiłam jak się okazało ciut ciasnawe i oddałam je szwagierce. Mam jeszcze taką parę tenisówkową, to czasem ubieram i te są wygodniejsze. Kolor trochę tylko mi nie leży ( różowe), ale takie dostałam. Kiedyś miałam sporo różowych ubrań, ale były już stare i się ich pozbyłam. Teraz jakoś wole inne kolory, a do tego mój mąż nie cierpi różowego.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Zakkupy!:)

Z relacji Eweliny wynikiało że nie, z resztą z tego co słyszałam w "Pytaniu na śniadanie" to można je normalnie myć w wodzie z mydełkiem i im nie zaszkodzi. Też kedyś kupiłam sobie baletki były ciasne i też oddałam je szwagierce. A z tymi problemu nie powinno być bo są gumowe i się naddają. Ogólnie też nie lubię aż tak płaskich butów ale czasami się przydają.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Zakkupy!:)

Fajne te meliski przypominają mi sandałki z dzieciństwa - pod koniec lat 80-tych, na początku 90-tych były modne dla dzieci takie gumiaczki ;p z chęcią kupiłabym sobie ale jestem za niska na takie płaskie buty daj znać Nito jak dojdą i czy w realu tak samo wyglądają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: