Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

  • 2011-10-02, o 10:49
  • 134
  • 44 924
  • 66
  • 80

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Ja używam bibułek z Wibo, jak dla mnie są dobre... cena też na plus

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Te z Wibo też miałam, ale nie umywają się do Inglota, choć fakt - cena kusi. Ale mnie się one po prostu rwały podczas matowania w pośpiechu, natomiast te z Inglota są bardzo trwałe, więc wolę zapłacić więcej i być zadowoloną Mogłyby być troszkę większe, ale i tak je lubię i lepszych jak dotąd nie miałam

Mademoiselle

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Nie zawiodłam się na błyszczykach Miyo. Są świetnej jakości i ta cena, oraz wybór kolorów. Najważniejsze też, że są trwałe i nie kleją się ust, są niewyczuwalne w noszeniu.
Żałuję strasznie także mascary Maybellina define-a-lash takiej zielonej....... była świetna, mam ostatnią w zapasie. Wykorzystałam ich już sporo zanim je wycofali (bo chyba tak się stało, nigdzie ich już nie widzę)
Każda służyła mi około pół roku codziennego użytku

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!


Żałuję strasznie także mascary Maybellina define-a-lash takiej zielonej....... była świetna, mam ostatnią w zapasie. Wykorzystałam ich już sporo zanim je wycofali (bo chyba tak się stało, nigdzie ich już nie widzę)
Każda służyła mi około pół roku codziennego użytku

mila1195

też od dłuższego czasu szukałam tej maskary, ale bez skutku ;/ ale znalazłam coś odpowiedniego dla siebie - tusz Eveline Big Volume Lash - zieloną !

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Ja żałuje, bo tamta miała brąz w ofercie przy tym cena była korzystna. Zazwyczaj firmy mające brązowe tusze są drogie, a niskopółkowe choc czasami dobrej jakości nie mają tego koloru. Znacie może jakieś fajne brązowe tusze, najlepiej z silikonowymi szczoteczkami ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

dołączam się do pytania oraz pytam także o kolor niebieski

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Odkryłam wspaniały puder: Clinique clarifying powder makeup. Doskonale i na długo matuje twarz. Skusiłam się po raz pierwszy na tak drogi puder, ale nie żałuję, bo jak dotąd żaden inny puder w kompakcie nie dorasta mu do pięt
A tu jeszcze fotka opakowania: http://www.google.pl/imgres?q=clinique+ ... x=78&ty=80

Mademoiselle

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

W końcu zaczęłam używać zakupiony kiedyś puder z Essence fix & matte (translucent loose powder) i jestem nim zachwycona. Twarz nie świeci się przez większą część dnia, dopiero pod wieczór robię małe poprawki, a w zasadzie używam tylko bibułki matującej i znów cieszę się matową skórą Jest super a przy tym bardzo tani i niesamowicie wydajny! Polecam!

Mademoiselle

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

W końcu zaczęłam używać zakupiony kiedyś puder z Essence fix & matte (translucent loose powder) i jestem nim zachwycona. Twarz nie świeci się przez większą część dnia, dopiero pod wieczór robię małe poprawki, a w zasadzie używam tylko bibułki matującej i znów cieszę się matową skórą Jest super a przy tym bardzo tani i niesamowicie wydajny! Polecam!

mademoiselle

Zgodze sie, miałam kiedys ten produkt i tez przypadł mi do gustu Daje ładny naturalny efekt, skutecznie matuje buzie. Polecam też puder transparentny z My Secret

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Ja żałuje, bo tamta miała brąz w ofercie przy tym cena była korzystna. Zazwyczaj firmy mające brązowe tusze są drogie, a niskopółkowe choc czasami dobrej jakości nie mają tego koloru. Znacie może jakieś fajne brązowe tusze, najlepiej z silikonowymi szczoteczkami ?

mila1195

Co do tuszy jestem bardzo wybredna i moim numerem 1 jeśli chodzi o konsystencje, zapach i przede wszystkim idealną dla mnie szczoteczkę był Glam Eyes Rimmel\'a. Z racji iż tuszu u mnie bardzo dużo schodzi, a samo opakowanie ma tylko 8 ml stwierdziłam, że nie będę średnio co 1,5 miesiąca kupować nowy tusz, którego cena ostatnimi czasy poszła w górę więc... zaczęłam sama napełniać opakowanie z ulubiona szczoteczką

http://celia.pl/produkty/tuszedorzes/67/61

Wystarczy dobrze wymyć opakowanie po starym tuszu i wcisnąć nowy . W tubce jest 5 ml tuszu więc sam raz, nie zdąży się zeschnąć przy codziennym używaniu. Osobiście jeśli już go upoluję to zawsze kupuję kilka tubek na zapas . Kupuję tusz w kolorze czarnym, ale z brązowym też się spotkałam. Konsystencja kremowa o zapachu zbliżonym do kremu nivea? Nie rozmazuje się i nie kruszy i ten intensywny kolor!

Myślę, że mogłabyś się za nim rozejrzeć po drogeriach, które mają kosmetyki z Celia. Cena będzie ciut wyższa niż na stronie producenta ale nie powinna przekroczyć 4 złotych

Schrödinger Cat <3http://areyoudeadoralive.wordpress.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: