Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

  • 2011-10-02, o 10:49
  • 134
  • 44 956
  • 66
  • 80

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Carmex w sloiczku Nic tak nie ratuje zimą moich popękanych ust

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Moje ostatnie odkrycie to puder prasowany L\'Oreal Paris - Perfect Match
http://www.loreal-paris.de/img/l10n/pro ... Cos3_4.jpg
Kupiłam go na wakacjach, ale dopiero ostatnio postanowiłam go otworzyć i używać, spodziewając się że nie będzie to nic ciekawego, a tu proszę - bardzo miłe zaskoczenie! Mam kolor Golden Beige W3. Super a przy tym bardzo naturalnie zmatowił mi buzię i nie musiałam poprawiać makijażu przez 6 intensywnych godzin w pracy bo twarz nadal wyglądała świeżo i nie świeciła się. Kolor bardzo delikatny i dopasował się do mojego koloru cery. Polecam (o ile jeszcze są w sprzedaży;))

Mademoiselle

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Mój ukochany dezodorant (Anti-Transpirant) w sprayu DOVE Go Fresh (zielona herbata + ogórek) to mój najlepszy przyjaciel wśród tego typu kosmetyków zapewniający mi świeżość przez cały dzień.

Mademoiselle

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Z cieni, tuszów, podkładów - generalnie całej kolorówki nie mam żadnych ulubionych. Niestety nie trafiłam jeszcze na malowidło które by było świetne i niezastąpione. Lubię natomiast najzwyklejszy krem Nivea oraz pomadki nawilżające tej firmy. Nieco z innej beczki moim absolutnym numerem 1 jest Antidral.

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Mój number 1 - Estee Lauder Double Wear stay in palce
Chwała mu za tak piękne krycie

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Mój number 1 - Estee Lauder Double Wear stay in palce
Chwała mu za tak piękne krycie

czaswrocicnaziemie

fiu fiu czekam własnie na swój bo zamówiła sobie zobaczymy co do za cudo

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Mój number 1 - Estee Lauder Double Wear stay in palce
Chwała mu za tak piękne krycie

czaswrocicnaziemie

fiu fiu czekam własnie na swój bo zamówiła sobie zobaczymy co do za cudo

Kryje dużo lepiej niż revlon który u mnie nic nie zakrył :/
W ogóle revlon pod każdym względem jest gorszy
Myślę że będziesz zadowolona jak ja

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Carmex w sloiczku Nic tak nie ratuje zimą moich popękanych ust

little_thing

według mnie wszystkie Carmex\'y ale najlepszym na popękane usta jest ten w słoiczku ;D

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Lancome pomadka rouge in love - 377N Midnight Rose to piekna fuksja - wersja wieczorowa ale uzywam na dzien. Jest niesamowita, utrzymuje sie bardzo dlugo, pozwole sobie zacytowac :

Oprócz odżywczych olejków, skład ROUGE IN LOVE to także „wychwytujący kolory” polimer, który tworzy na ustach cienką, efektowną, pigmentową powłokę.

Nizej probki, ale kolorkow jest znacznie wiecej. Mam jeszcze piekna czerwona w wersji dziennej 163M

http://karlasugar.net/2012/03/lancome-rouge-in-love/

Polecam goraco !!!

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Mam zamiar kupic sobie niedlugo szminke z wyzszej polki i myslalam o Chanel Coco Rouge Mademoiselle (tak sie nazwalam na tym forum;)), ale teraz zrobilas mi "smaczek" na Lancome... Patrzylam w internecie i kolor faktycznie fajny (czy nie wyglada na ustach troche "neonowo"?)

Mademoiselle
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: