Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

  • 2011-10-02, o 10:49
  • 134
  • 44 930
  • 66
  • 80

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Miałam tą z Wibo i rzeczywiście spoko :) nie spodziewałam się, że da taki efekt

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

chyba revlon cs

podklad healthy mix

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Cienie My secret :)

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

nie mam takiego

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Konturówka z bourjois

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Tusz do rzęs L'Oreal So Couture. Jest meega :) Idealny. Boję się tylko, ze kiedyś go zepsują. Jak zwykle zrobią nową wersję i dodadzą coś, co sprawi, że już nie będzie taki dobry :(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Dermacol to mój produkt numer 1. Jest genialny do przykrywania niedoskonałości, jakichś większych sińców, ogólnie wszystkiego. Najjaśniejszy odcień jest idealny do rozjaśniania innych podkładów i nadawania im większego krycia. Jest to produkt uniwersalny, mnie nigdy nie zapchał. Jeszcze może napiszę o pomadkach, a konkretnie Velvet Matte od GR. Sam fakt, że posiadam kilka kolorów chyba jest najlepszym dowodem, że je uwielbiam ;)

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Tusz L'oreal Volume Million Lashes, szminki z Golden Rose, olej arganowy i balsam oliwkowy do ust Ziaji - moje must have'y :D

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Dermacol to mój produkt numer 1. Jest genialny do przykrywania niedoskonałości, jakichś większych sińców, ogólnie wszystkiego. Najjaśniejszy odcień jest idealny do rozjaśniania innych podkładów i nadawania im większego krycia. Jest to produkt uniwersalny, mnie nigdy nie zapchał. Jeszcze może napiszę o pomadkach, a konkretnie Velvet Matte od GR. Sam fakt, że posiadam kilka kolorów chyba jest najlepszym dowodem, że je uwielbiam ;)

2015-11-05 15:26:53 autor

Muszę się wreszcie zaopatrzyć w Dermacol, bo czuję, że się polubimy ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: