Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

  • 2011-10-02, o 10:49
  • 134
  • 44 920
  • 66
  • 80

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Odżywka do paznokci new nails - paznokcie przywrócone do zdrowia z bardzo złego stanu i tak się już utrzymują od na prawdę bardzo dawna.

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

A ja ostatnio szalałam w internecie w poszukiwaniu dobrych pędzli do makijażu i znalazłam prawdziwe cudo w dobrej cenie - pedzelki Kavai - mam do pudru, do podkładu i do robienia kresek!!! Wszystkie trzy są cudowne i dzisiaj już sobie nie wyobrażam makijażu bez nich (a mam je dopiero miesiąc).

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

no_1 tusz do rzęs bell royal glam

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Hmm ciężkie pytanie  , ponieważ ja chyba z każdej firmy jaką mam to znajdę taką perełkę bez której ani rusz.

Może wymienię tutaj troszkę moich number one :

 

Fm Group - tutaj mam dwa numer jeden : Spiekany puder do ciała , tusze do rzęs (ich wszystkie), kolekcja SPA "Kwiat wiśni" dokładnie ten zapach.

Zoeva - pędzle, cienie do powiek , kredki oraz pomadki.

MUR-  czekoladowa paletka cieni.

Sleek - eyeliner  DIP -IT w kolorze black.

Catrice- podkład photo finish i kamuflaż.

Barry M- Pomadka zmieniająca kolor z zielonego na rożowy. Trwała aż za bardzo ;)

Kallos- szampony do włsów i maski .

Lee Stafford - Hair Growth Treatment

 

 

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

hmmm ciężko wybrać jeden kosmetyk. Lepiej byłoby wybierać z każdej kategorii po jednym :D ale jeśli już bym miała wskazać number 1, postawiłabym na tusz i max factor 2000 calorie ;)

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

tusz Essence I <3 extreme, ten w różowym opakowaniu i może jeszcze kredka do brwi z Catrice ;]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

zgadzam się że cięzko wybrac jeden produkt wiec wybiore jedna grupe ale trzy kosmetyki

polecam maxfactor 2000calorii , maybelline colossal volume wersja cat eye jak również 100% black

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

U mnie chyba puder z manhattanu Soft Compact Powder w odcieniu naturalnym ! ;)Najlepszy puder jaki miałam nic w ciągu dnia nie trzeba poprawiać wygląda po całym dniu jak nie naruszony :)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Wasz kosmetyczny NUMBER 1!

Jeśli miałabym wybrać jedną rzecz to zdecydowanie byłby to tusz Estee Lauder - Sumptuos Mascara (chociaż wiele osób uważa że to średniak, ja ją lubię bardzo) :)

żółta maskara z Wibo. Jest cudowna a w Rossmanie kosztuje ok 8 zl :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: