Vitapil na wypadające włosy

  • 2015-11-10, o 19:46
  • 71
  • 28 729
  • 51
  • 54

Re: Vitapil na wypadające włosy

Używam już od 4 miesięcy. Efekt to mnótwo babyhair. Ważne jest żeby stosować go regularnie i koniecznie w trakcie posiłku, bo inaczej mogą być mdłości a nawet zawroty głowy.

2016-02-12 19:29:35 autor MM2003

 

Skutki uboczne dość nieciekawe. A czy poza tym, że rosną nowe włosy, zauważyłaś, żeby wypadało mniej włosów?

nie uzywalam

Re: Vitapil na wypadające włosy

nie stosowalam

Re: Vitapil na wypadające włosy

Nie stosowałam ale podobno daje super efekty 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Vitapil na wypadające włosy

nie uzywalam, ale jestem ciekawa

Re: Vitapil na wypadające włosy

Aktualnie jem już 4 albo 5 opakowanie.Początkowo wydawało mi się, że działa, ale teraz mogę powiedzieć, że nie robi kompletnie nic. Będę szukała czegoś innego. Włosy jak wypadały tak wypadają. Zawsze to wypadanie włosów nasila mi się jesienią. Też tak macie?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Vitapil na wypadające włosy

U mnie też jesienią wypada najwięcej włosów :( czytałam dobre opinie o Biotebal i nawet go kupiłam ale jeszcze nie zaczęłam stosować :P 

Re: Vitapil na wypadające włosy

na moje wlosy nic nie dziala, wypadaja ciagle ;/

 

Re: Vitapil na wypadające włosy

Ania daj znać jak po biotebalu, bo u mnie znowu zaczęła się masakra. To już któreś z kolej opakowanie Vtapilu i myślałam, że wreszcie będę miała spokój, ale niestety jesień oznacza dla mnie wzmożone wypadanie. Boję się, że w końcu kiedyś będę łysa. Muszę zamienić Vitapil na coś innego, może bardziej skutecznego. A używałyście  może merz special?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Vitapil na wypadające włosy

Dam znać na pewno jak się sprawdził :-) O merz special nie słyszałam i sama też nigdy nie stosowałam także nie mogę się wypowiedzieć. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: