Vitapil na wypadające włosy

  • 2015-11-10, o 19:46
  • 71
  • 28 717
  • 51
  • 54

Re: Vitapil na wypadające włosy

Merz special podobno działa i na włosy i na paznokcie, a z nimi też mam problem ;/ W końcu chciałabym trafić na coś skutecznego i tak nie testować, chociaz nie wiem czy na dłuższą metę jest zdrowe branie takich suplementów ;/ Jednak wątroba może dostać w kość

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Vitapil na wypadające włosy

Wypadanie włosów może mieć wiele przyzczyn: od braków składników mineralnych po problemy hormonalne, skórne (np. grzybice). Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wypadanie włosów jesienią może być skutkiem mniejszej ilości promieni słonecznych, a tym samym zmniejszoną ilością witaminy D, którą warto w tym okresie suplementować albo wzbogacić dietę o produkty bogate w wit D, np. ryby (polecam też tran). Drugą popularną przyczyną mogą być niedobory cynku lub żelaza, ale uwaga (!!!), niewarto jednocześnie suplementować obu, bo w dużym uproszczeniu się wykluczają, tzn. przyjmowanie cynku ogranicza wchłanialność żelaza. Można też pomocniczo stosować wcierki typu Jantar czy Joanna. Mam nadzieję, że choć w części pomogłam :)

Re: Vitapil na wypadające włosy

Hmm może rzeczywiście przyczyną są hormony. Ostatnio dostałam skierowanie do ginekologa endokrynologicznego, ktorego zresztą nie mogę nigdzie znaleźć, ale to z innego powodu. Może coś jest na rzeczy ;/ Gdybyście znały jakiego dobrego specjalistę w tej dziedzinie to dajcie znać. Województwo nie ma znaczenia

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Vitapil na wypadające włosy

Zanim cokolwiek zaczełam brać, udałam się do trychologa aby ustalić przyczynę wypadania włosów. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Vitapil na wypadające włosy

Brała Vitapil i kompletnie mi nie pomógł, tak samo jak większość suplementów na włosy

Re: Vitapil na wypadające włosy

A coś pomogło? Czy nadal Ci wypadają?;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Vitapil na wypadające włosy

te wszystkie tabletki typu vitapil skrzypowita to szajs , strata kasy 

Re: Vitapil na wypadające włosy

Wypadanie włosów może mieć wiele przyzczyn: od braków składników mineralnych po problemy hormonalne, skórne (np. grzybice). Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wypadanie włosów jesienią może być skutkiem mniejszej ilości promieni słonecznych, a tym samym zmniejszoną ilością witaminy D, którą warto w tym okresie suplementować albo wzbogacić dietę o produkty bogate w wit D, np. ryby (polecam też tran). Drugą popularną przyczyną mogą być niedobory cynku lub żelaza, ale uwaga (!!!), niewarto jednocześnie suplementować obu, bo w dużym uproszczeniu się wykluczają, tzn. przyjmowanie cynku ogranicza wchłanialność żelaza. Można też pomocniczo stosować wcierki typu Jantar czy Joanna. Mam nadzieję, że choć w części pomogłam :)

2016-11-04 20:11:43 autor hej

 

Lepiej bym tego nie ujęła:)

Re: Vitapil na wypadające włosy

ampułki koxidil z kosswella sa swietnie po nich pani napewno przestana wypadac włosy sama testowałam i po 4 ampułkach juz mi mniej wypadały a potem juz wogóle

Re: Vitapil na wypadające włosy

bardzo lubię szampon KERASTASE

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: