Utwardzacz do paznokci

  • 2012-04-15, o 12:12
  • 74
  • 30 869
  • 31
  • 52

Utwardzacz do paznokci

Hej!
słyszałyście o utwardzaczach do paznokci, a może któraś z was stosowała? jak działają i czy je polecacie?

Re: Utwardzacz do paznokci

ja mam diamond coś tam, kupiłam w drogerii natura. )

Re: Utwardzacz do paznokci

ile za niego zapłaciłaś ? może się skuszę i sama przekonam się cóż to może zdziałać

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja używam essence, opisałam jej działanie tutaj
http://kiniak985.pinger.pl/m/11713314/l ... ny-essence

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Utwardzacz do paznokci

na pewno zakupię i dziękujęę !

Re: Utwardzacz do paznokci

Ten diamond coś tam kiedyś miałam na paznokciach, kupiłam siostrze i przejechałam po swoich ale jakoś wielkiego efektu nie widziałam, kosztował jakoś w promocji 3-4 złote chyba. Teraz używam utwardzacz z golden rose, jest ok

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Utwardzacz do paznokci

Ten diamond coś tam kiedyś miałam na paznokciach, kupiłam siostrze i przejechałam po swoich ale jakoś wielkiego efektu nie widziałam, kosztował jakoś w promocji 3-4 złote chyba. Teraz używam utwardzacz z golden rose, jest ok

marzena000

jest dużo kosmetyków z golden rose, które są warte polecenia - według mnie to solidna firma

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja też ich lubie, mam mnóstwo kolorków ich lakierów. Kosztują niewiele a sa na prawde ciekawe. Czasem zdarzy sie jakiś wodnisty że z 5 warstw mało nada kolor ale ogólnie uwielbiam ich lakiery.

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja też ich lubie, mam mnóstwo kolorków ich lakierów. Kosztują niewiele a sa na prawde ciekawe. Czasem zdarzy sie jakiś wodnisty że z 5 warstw mało nada kolor ale ogólnie uwielbiam ich lakiery.

marzena000

ja jeszcze na taki lakier nie trafiłam

Re: Utwardzacz do paznokci

ja tych z golden rose miałam juz kilkadziesiat i na te wszystkie tak ze 2-3 sztuki takie wodniste byly, nie wiem moze bład przy produkcji a moze takie miały byc ale zeby był zauwazalny jakikolwiek kolor musiały pójsc ze 4 warstwy. A przy pozostałych tak 1-2 i juz super. Mimo to uwielbiam ich i bede kupowała tam dalej

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja kupiłam sobie z Adosa taki różowy 3 w 1. Niestety wolno schnie, idea podkładu i lakieru nawierzchniowego jest fajna. Zabezpiecza przed przebarwieniami i wygładza płytkę. Nałożony na lakier nadaje połysk i (powinien) utrwalac kolor.
Najważniejsze jednak, że różnego rodzaju utwardzacze pomagają mi z miękkością moich paznokci

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: