Utwardzacz do paznokci

  • 2012-04-15, o 12:12
  • 74
  • 30 859
  • 31
  • 52

Re: Utwardzacz do paznokci

U mnie najlepiej sprawdza się  z Golden Rose Quick Dry :P od dawna nie zamieniam go na żaden inny. Długo utrzymuje lakier, szybko schnie i niewiele kosztuje ;p

Re: Utwardzacz do paznokci

Utwardzacz jest bardzo przydatny, ale sam niewiele da. Ja najpier nakładam na odtłuszczone paznokcie bazę pod lakier, potem dwie warstwy wybranego koloru, psikam przyspieszaczem, a potem dopiero daję utwardzacz. Chociaż i tak z moich paznokci lakier niestety dość szybko odpryskuje.

Re: Utwardzacz do paznokci

Myślę, że  utrzymywanie się lakieru zależy również do kondycji paznokci. Na mocnych paznokciach lakier będzie utrzymywał się dłużej niż na miękkich i rozdwajających się. 

Re: Utwardzacz do paznokci

Myślę, że  utrzymywanie się lakieru zależy również do kondycji paznokci. Na mocnych paznokciach lakier będzie utrzymywał się dłużej niż na miękkich i rozdwajających się. 

2015-03-09 09:33:43 autor AniaLadyMakeUp

Zgadzan się z Tobą. Ja mam niestety słabsze paznokcie i u mnie ten sam utrzymuje się krócej niż u mojej koleżanki, która ma mocne...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Utwardzacz do paznokci

Dla mnie najlepszy jest Sally Hansen (http://www.okazje.info.pl/ud/uroda/sally-hansen-pielegnacja-utwardzacz-do-paznokci-748708.html) trochę kosztuje, ale wart absolutnie każdej złotówki. Lakier się trzyma, paznkocie są twarde i piękne. Naprawdę dobry wybór :)

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja mam dylemat czy wybrać Sally Handsen czy Seche Vite. Obydwa produkty mają podobne opinie, więc ciągle się waham ale chyba postawię tym razem na Seche :)

Re: Utwardzacz do paznokci

Ja po wykończeniu GOlden Rose może wypróbuje coś nowego i chyba też skuszę się na Seche Vite :)

Re: Utwardzacz do paznokci

nie przepadam za takimi specyfikami

Re: Utwardzacz do paznokci

top caot z wibo lub golden rose. :)

Re: Utwardzacz do paznokci

czerwony utwardzacz z sally hansen- swietny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: