Under Twenty,Wow! Energy

  • 2011-11-02, o 10:46
  • 40
  • 11 933
  • 19
  • 23

Under Twenty,Wow! Energy

O produkcie:
Innowacyjna formuła 2w1 kremowego peelingu to połączenie pielęgnacji oczyszczającej i złuszczającej. Jak działa? delikatnie oczyszcza skórę: złuszcza martwy naskórek; odświeża i nadaje skórze promienny wygląd ; przywraca skórze energię i naturalną witalność! Składniki aktywne: naturalna witamina C + minerały.
Cena: około 13 zł
Moja opinia:
Szukając czegoś do mycia brałam pod uwagę coś, co nie będzie mnie wysuszać i nie będzie Anti Acne bo tego typu produkty źle na mnie działają. Myślałam też o czymś co nie bedzie miało drobinek. Ale z polecenia pani z drogerii wziełam go. Byłam sceptycznie nastawiona. I jakże miłe było moje zaskoczenie jak go użyłam. Branulki są na tyle delikatne że nie podrażniają buzi i podczas smarowania kremem nie czuć żeby jakakolwiek została. Zapach ma bardzo ładny, pomarańczowy- ożywia umysł i ciało Po umyciu spodziewałam się jednak wysuszenia i tu kolejne zaskoczenie- buzia była nawilżona, zero ściągnięcia, wygładzona, milusia w dotyku i ładnie pachnąca. Narazie używam go na zmianę z żelem do mycia z Ziaji ale myślę że nawet jeśli będę go używać samodzielnie to nic złego mi nie zrobi. A nawet myślę że i przebarwienia znikną szybcie bo to jednak złuszczanie. Ma dla mnie jak narazie same plusy:
- zapach
- nawilżanie
- wygładzanie
- wydajność
- poprawia humor
- oczyszczanie
- cena

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Właśnie zamierzam go nabyc jak skończy mi się aktualny. Słyszałam o nim wiele superlatywów

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Jest mega wydajny przy codziennym stosowaniu (rano) teraz dopiero go kończe jeszcze na 3-4 dni mi starczy. I muszę go zakupić ponownie bo jestem z niego bardzo zadowolona. Buzia jest oczyszczona, nie robi się momentalnie sucha i zdrowo wygląda.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Under Twenty,Wow! Energy

A jest on drobnoziarnisty czy raczej grubo ? I czy jest rzeczywiście taki cudownie kremowy ?

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Średno ziarnisty:) i są to kuleczki, a nie jakieś nie wiadomo co które rysuje i drapie buzię. Jest kremowy, te kuleczki są zatopione w takim dość gęstym kremie ale bardzo dobrze się go rozprowadza.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Under Twenty,Wow! Energy

No to brzmi zachęcająco. Ostatnio kupiłam sobie zachwalany na KWC morelowy St.Ives. Niestety okazał się do twarzy o wiele za ostry, do ciała natomiast za słaby. Używam go także na stopy i dłonie, aby szybciej się skończył

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

A mnie nawet pasuje ale fakt faktem, jest dość mocny dlatego delikatnie masuję nim twarz.

Re: Under Twenty,Wow! Energy

To na pewno zależy też od grubości skóry. Moja reaguje lekkim zaczerwienieniem. Więc również robię to delikatnie.
Mam normalną cerę...narazie. Ale mam nadzieję że wow energy będzie delikatniejszy, ale zarazem skutecznie złuszczy naskórek i wygładzi oraz zapewni możliwośc przyjemnego masażu scrubem, który tak uwielbiam, a niestety przy st. Ives nie mogę sobie pozowlic.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Moja skóra nie reaguje zaczerwienieniem przy praktycznie żadnym kosmetyku chyba, że zamiast granulek są kryształki które rysują twarz. Ja ogólnie lubię zdzieracze chociaż że ten takim nie jest (wg mnie) i dlatego stosuję go codziennie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Na co dzień używam żeli do mycia. Aktualnie ulubionym jest lirene pielęgnacja oczyszczająca. Używałam też peelingu drobnoziarnistego tej samej serii i też mi się podobał, choc mógłby byc gęstszy

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Też tego żelu używam:) na zmianę właśnie z tym pomarańczowym peelingiem:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: