Under Twenty,Wow! Energy

  • 2011-11-02, o 10:46
  • 40
  • 11 932
  • 19
  • 23

Re: Under Twenty,Wow! Energy

A dokładnie którego jeśli mogę wiedziec ? Ja używałam niebieskiego nawilżającego i byłam zadowolona. Teraz mam różowy i też jest fajny. Peelingi jak pisałam - niebieski drobnoziarnisty

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Ja posiadam żel ale bez drobinek, o łaśnie ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=36155 tego używam, też już mam go na wykończeniu i muszę kupić jakiś i nie wiem czy ten sam czy jakiś inny. Może mi jakiś polecisz? Oby tylko nie wysuszał:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Ja teraz mam na wykończeniu ten różowy lirene delikatny kremowy. Pachnie podobnie do niebieskiego, ale troszkę inaczej. Nie wysusza, pieni się minimalnie mniej od "brata" Jest przyjemnie kremowy, ale to taki bardziej krem-żel. Nie podrażnia oczu i nie ściąga twarzy. Jak dołożę więcej wody zamienia się na twarzy w aksamitną delikatną piankę

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?p ... 275&next=1 tu mam podobny tego typu produkt w podobnej cenie, ale sama nie testowałam jeszcze.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Kupiłam już i wypróbowałam peeling z tytułu wątku. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Delikatny, bardzo drobnoziarnisty. Przyjemnie pachnie, choc trochę chemicznie. Wydaje mi się, że przy moim peelingu raz w tygodniu nie zużyję go do końca życia. Jest baaaardzo gęsty i starczy go niespełna 2 centymetrowy pasek na całą buzię. Przyjemnie masuje. Nie mam większych problemów ze zmyciem.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Under Twenty,Wow! Energy

ja polubiłam peelingi z joanny, niedrogie , fajnie pachna i oczyszczają

Re: Under Twenty,Wow! Energy

nie lubie takich kosmetyków

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Ja kiedyś je lubiłam, teraz przeszłam na Ziaje :)

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Lubię w​ladnie takie kosmetyki.

Re: Under Twenty,Wow! Energy

Lubię próbować nowe peelingi.

okropny krem! nie polecam!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: