Ulubione pędzle

  • 2012-12-22, o 15:04
  • 74
  • 22 815
  • 41
  • 55

Re: Ulubione pędzle

Mam te pędzle parę miesięcy. Często je piorę - po każdym użyciu i nic się z nimi nie dzieje. Ani włosie się nie odkształca, a skuwki jak nowe.

Ostatnio zachwycam się ędzlami Nanshy. Wegańskie, syntetyczne włosie, porządne wykonanie.

Co do miękkości włosia to jakieś SZALEŃSTWO!!!!!!

Wreszceie znalazłam swój ideał do bronzera i różu. Tak pięknie i bezproblemowo rozprowadza produkt na skórze. TO włąśnie nim uzyskuję ocieplone policzki, fajny też do konturowania. Choć przyznam, że do wypiekanego rózu z Bourjois używam innego pędzla, bo efekt , który nim uzyskuję bardziej mi się podoba. Jednak przy miękkich różach pędzel z Nanshy jest mega. 

Re: Ulubione pędzle

A ja nie mogę znaleźć odpowiednich dla siebie. Zawsze mi coś nie pasuje..

Re: Ulubione pędzle

Ja używam pędzli Mario Luigi-sprawdźcie! Cena jest niska. Mam zestaw, w którym jest 7 sztuk. Naprawdę polecam

Zagłebiam się w domowych warunkach w tajnikach makijażu ;)

Re: Ulubione pędzle

Miałam też kiedyś te pędzle Mario Luigi, były ok ale strasznie leciało z nich włosie i po myciu zrobiły się drapiące :( 

Re: Ulubione pędzle

lubię hakuro, dobra jakość i cena

Re: Ulubione pędzle

Ooo tak, hakuro :)

Re: Ulubione pędzle

Ja nie mam swoich ulubionych. Zazwyczaj co makijaż to używam innego zestawu pedzli ;)

Re: Ulubione pędzle

Ja nie mam swoich ulubionych. Zazwyczaj co makijaż to używam innego zestawu pedzli ;)
2015-09-29 10:41:28 autor AgataR

to ile Ty masz tych zestawów skoro co makijaz to inny zestaw pędzli ,ja mam 22 pędzle i uważam ze mam juz sporo

Re: Ulubione pędzle

Pędzle Hakuro jak dla mnie sprawdzają się do wszystkiego :) Ktoś pytał O Ecotools, łatwo jest dostać, Jednak nie polecam, kosztują praktycznie tyle samo co Hakuro z wysyłką, a jeśli chodzi o używanie.. Mam 2 wachlarz i do cieni. Jeśli chodzi o wachlarz jest całkiem ok, do różu jest fajny, ale do cieni.. Trochę ciapie i ciężej się rozpiera cień niż innymi

hakuro
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: