Ulubione pędzle

  • 2012-12-22, o 15:04
  • 74
  • 22 810
  • 41
  • 55

Re: Ulubione pędzle

ja zakupiłam jak na razie jeden z Kavai  93 do kresek i brwi  ,ma bardzo sztywne włosie, do brwi ok ale do kresek juz niekoniecznie moim zdaniem bo jest zwyczajnie za gruby ,zamawiając ten pędzelek myslałam że do mojego pedzla do brwi i kresek -hakuro 85 dołączy ten z Kavai ale jak widać ten  pedzelek nadaje się tylko do brwi.

Re: Ulubione pędzle

Firma Hakuro ma moje ulubione flat topy: tanie, wytrzymałe, polskie :)

Re: Ulubione pędzle

Ja uwielbiam hakuro h50s do podkładu, odkąd go mam, nie chciałam malowac się niczym innym. Jestem tylko ciekwa innych będzi do podkładu.

Re: Ulubione pędzle

hakuro

Re: Ulubione pędzle

Ja uwielbiam pędzle Zoevy.

Re: Ulubione pędzle

Kupiłam ostatnio Kavai 24 i świetnie się sprawdza do różnego rodzaju podkładów ;)

Re: Ulubione pędzle

czy jego włosie jest tak samo miękkie jak flat topów z hakuro ?

Re: Ulubione pędzle

zastanawiam sie właśnie nad tym z kavai 24 ale zniechecaja mnie troche te aluminiowe skuwki ,mysle ze moga nie byc takie mocne

Re: Ulubione pędzle

Hakuro H15 do konturowania. Idealnie rozprowadza bronzer nie robiąc niepotrzebnych plam i trafia w moje "dołki policzkowe". ;)

Re: Ulubione pędzle

Również polecam Kavai i Hakuro. Z Hakuro bardzo lubię pędzle do twarzy, te do blendowania już mniej, bo trochę drapią. Kavai mam na razie kilka ale są świetnej jakości i mam nadzieję, że pozostałe również. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: