Tangle teezer

  • 2015-11-11, o 21:20
  • 80
  • 23 337
  • 47
  • 50

Re: Tangle teezer

Narazie nie mam:(

Re: Tangle teezer

Mam i ją uwielbiam, ale u mnie sprawdza się jedynie w dniu umycia włosów, żeby je rozczesać. Na drugi dzień czesząc włosy mam wrażenie, że trochę je przylizuje i wyglądają na przytłuszczone

Wg mnie są beznadziejne ale jak co komu pasuje

Szczotka rzeczywiscie nie należy do najtańszych ale np.na moich włosach sie sprawdziła. Informacja, zd nie wyrywa wlosow jest troche nieprawdziwa (przynajmniej na moich). Ale fakt faktem w ogole nie szarpie przy rozczesywaniu i jakos tak łatwiej jej to idzie :)

Re: Tangle teezer

mam i jestem zadowolona

Re: Tangle teezer

tez jestem zadowolona

mam dlugie i geste wlosy- sposuje sie idealnie, uzywam juz 2 lat a na szczotce tylko kilka zadrapan

Re: Tangle teezer

Ja mam Tangle Teezer oraz Tangle Angle i oby dwie są świetne z tym że ta druga jest bardziej poręczna.

Jeśli szukasz czegoś co będzie delikatne dla Twoich włosów to ja polecałabym właśnie jedną z nich. Musisz tylko zastanowić się czy wolisz prostotę czy elegancję i poręczność :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tangle teezer

Osobiście posiadam tangle teezer i jestem zadowolona. Włosy po zaczesaniu nim są bardzo gładkie i przyjemne, cena nie jest wspaniała, ale czasem można upolować za nawet 26 zł, co już nie jest taką tragedią. ;)

Re: Tangle teezer

U mnie dobrze spisuje się szczotka TT. Mam długie, gęste włosy, które lubią się plątać. Zwykła wersja nie należy do najwygodniejszych, ale można się przyzwyczaić ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: