Świąteczna uczta

  • 2011-12-17, o 18:07
  • 43
  • 15 682
  • 25
  • 39

Świąteczna uczta

Witam w tym roku rodzinka zjeżdza sie do mnie i zastanawiam sie co podac na obiad w pierwszy dzień świąt. Macie jakies ciekawe przepisy albo pomysły?:) byłabym wdzieczna za podpowiedz

Re: Świąteczna uczta

tzn nie wiem jak u innych, ale u mnie w domu jest tak, że w święta nie robimy typowego obiadu. Tylko przygotowujemy na święta dużo rzeczy, stawiamy na stole i każdy je to co lubi i na co ma ochotę. Całe święta siedzimy w sumie przy stole z rodziną. Kocham święta i właśnie ten czas spędzony na rozmowie z rodziną, śpiewaniu kolęd, zapach choinki.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Świąteczna uczta

U mnie jest podobnie:) Też mamy czasem gości w święta, rodzinka przychodzi, nieraz jeszcze w Wigilię, a nieraz w następne dni świąt i dużo ważniejszy jest czas spędzony z Nimi a nie przesiadywanie w kuchni przy garach Uwielbiam święta

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Świąteczna uczta

Dobra dziewczyny chwalcie się co zwykle przygotowujecie na święta:D Albo co wasze mamy/babcie przygotowują:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Świąteczna uczta

dużo mięsa;) zapiekanki np. makaronowe, sałatki ;)

Re: Świąteczna uczta

tzn nie wiem jak u innych, ale u mnie w domu jest tak, że w święta nie robimy typowego obiadu. Tylko przygotowujemy na święta dużo rzeczy, stawiamy na stole i każdy je to co lubi i na co ma ochotę. Całe święta siedzimy w sumie przy stole z rodziną. Kocham święta i właśnie ten czas spędzony na rozmowie z rodziną, śpiewaniu kolęd, zapach choinki.

2011-12-17 20:25:57 autor klaudusia0807

U mnie jest dokładnie tak samo :)

Re: Świąteczna uczta

u mnie również podobnie co u Kamiluski i Klaudusi

Re: Świąteczna uczta

podzielam wasze zdania

Re: Świąteczna uczta

Nie cierpie świąt za stołem. To takie polskie i męczące.  

Re: Świąteczna uczta

a często trzeba sie jeszcze sztucznie uśmiechać bo przeciez nie wypada inaczej

Re: Świąteczna uczta

kocham gotować, kocham  święta

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: