Suchy cien do powiek :( co zrobic??

  • 2013-04-11, o 22:41
  • 53
  • 22 435
  • 30
  • 42

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

ja kiedys miałam dużo cieni teraz tak zminimalizowałam swoją palete kolorów ze mam ich chyba 10sztuk.mam swoje podstawowe kolory (beże ,typowe nude )dwa odcienie do brwi ,dwa z połyskiem ,reszta maty i to mi na dzień dzisiejszy w zupełnosći odpowiada ,dzieki temu nie mam problemu z przeterminowaniem cieni bo nie mam ich dużo i wiem ze je zuzyje przed data przydatnośći.

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Ja niestety czasem mam szał zakupowy i kupuję rzeczy, których później nie używam, jak cienie, zobaczę kolor w sklepie, ładny.. przyjdę do domu i rzucam go w kąt i tak leży dopóki się nie przeterminuje.. teraz na szczęście powoli ogarniam takie niepotrzebne kupowanie ;)

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Cienie do powiek mają ważność dwóch lat, potem niestety czeka je śmietnik. Ja robie porządki w kuferku raz na pół roku, chociaż jako wizażystka nie często mam okazje wyrzucać pełne palety, czy prawie nienaruszone cienie etc. :P

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

ja  zawsze jak kupuje jakikolwiek kosmetyk w wiekszej ilości np przy ostatnich promocjach czy to w rossmanie czy to w naturze ,zakupiłam wtedy 6 tuszy i mam zasadę nie otwieram nowego jak nie skończe pierwszego choc fakt  kilka razy zdażyło mi sie miec dwa otwarte tusze (ale pocieszam się myśla ze to tylko dwa )i tak robie z każdym kosmetykiem jak zakupie go w wiekszej ilości ,mam fioła na punkcie pilnowania daty przydatności kosmetyków wiec nigdy nie zdarza mi sie uzywać przeterminowanych.

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

jak suche to do kosza ;]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

zgadzam sie ,lepiej kupic nowy

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Ja miałam taki poblem z niektórymi cieniami sleeka, ale od samego początku.

nic z tym nie zrobisz chyba

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Strach takiego używać, bo może uczulić i podrażnić delikatne powieki, jeśli jest przeterminowany. 

Moze masz przesuszona skore, w tym powieki, i dlatego tak reaguje?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: