Suchy cien do powiek :( co zrobic??

  • 2013-04-11, o 22:41
  • 53
  • 22 389
  • 30
  • 42

Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Dziewczyny czy znacie jakis sposob ,gdy cien do powiek jest zbty suchy ?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Jak cień do powiek może być za suchy ? jeśli już to go zwilż wodą.

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

mam paletke cieni dr.Hauschka juz jakies 3 ,4 lata? 2 zuzyty do konca ,ale dwa prawie nieruszone,ostatnio mi sie bardzo spodobaly ale sa zbyt suche,pomimo bazy na powiece rowiez tak troche sucho wygladaja a jak polacze z woda nie zrobi mi plam na powiece? bo ten kolor to taki ciemny szary,antracyt cos takiego ,ostatni cien z paletki

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Tez mialam okazje kupic cienie dr.Hauschka , chyba z 4 kolorki byly w paletce, matowe. Kupowalam od kogos z internetu, byly nowe lub jak nowe, nie pamietam ale pamietam ze sie bardzo obsypywaly wiec je odsprzedalam. To samo mialam z testerem cieni Chanel i Dior wiec postanowilam sobie ze cienie to musze jednak kupowac nowe a nie jakies zlezale. Tak wiec mam nowe paletki Nyx a dzis przyszly Pupa wypiekane braz ze zlotym (( rewelka w moim wieku ) i rozowy. Ale jesli chodzi o pomadki testery to sa ok, nie sa suche, a czubek sobie odcinam.

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Mam te palete cienia hauschki i uwielbiam ja, zmienilam sposob aplikacji na dotykanie pedzelkiem powieki a nie takie rozcieranie i jest ok. Najbardziej osypujace si ecienie swiata to urban decay naked- kolory piekne,miekkosc tragedia.

Na miekkie cienie jest sposob. Baza plynna i na to cien nakladamy tylko przykladajac pedzelek.jesli sa zbyt suhe no coz...po terminie cienie powinno sie wyrzucac,ale wiadomo ile kosztuje hauschka, moze zmien pedzelek na inny...czasem pomaga mi takze owiniecie palca papierem kuchennym i przetarcie po cieniach.robie tak od dawna z twardym rózem, bo przewaznie warstwa nizej jest ok.

W ekstremalnie stwardnialym cieniu mozesz przerobic go na pigment albo slrasowac go od nowa metoda alkoholową

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

moim zdaniem skończyła się data ważności tych cieni.powinnaś je wyrzucić , tak będzie lepiej bo przynajmniej unikniesz uczulenia jakiegos

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Dobry cień, taki dobrze sprasowany dobrze się rozkłada na powiece. Niestety z czasem kamienieje. Chyba go trzeba wyrzucić.

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Stare cienie trzeba wyrzucić, żeby nie ryzykować jakimś uczuleniem, a uczulenie na oczach to jakaś masakra :(

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Zgadzam się, ja mam już doświadczenie z użyciem starego cienia i do dziś przestrzegam się dat ważności .. ;)

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Chyba będę musiała zrobić porządek w moich cieniach ;p bo niektóre już na pewno nie są zdolne do użytku :P

Re: Suchy cien do powiek :( co zrobic??

Ja robie takie porządki w kosmetykach (nie tylko w cieniach) raz na 2-3 miesiące ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: