Suche i zniszczone końcówki

  • 2013-02-05, o 21:59
  • 155
  • 79 007
  • 76
  • 117

Re: Suche i zniszczone końcówki

ja też polecam olejek arganowy, miałam bardzo wysuszone końce po wakacjach, i zużyłam całą buteleczkę, stan włosów się znacznie poprawił

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja mam skłonnośc do takich wysuszonych końcówwek włosów ale powiem Wam,że znalazłam jakiś czas temu swoje sposoby. Olejek arganowy jest ok ale zauważyłam,że trochę za bardzo obciążał moje włosy . Za to miesiąc temu sprawiłam sobie nowe serum do włosów z serii Cece Experto Professional. Repair. I po miesiącu regularnego stosowania kondycja mioch końcówek znacznie się poprawiła.Włosy są mocniejsze , bardziej odżywione . Mam jeszcze szampon oraz odżywkę z tej samej serii. Jak do tej pory jedne z lepszych kosmetyków do włosów jakich używałam. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Suche i zniszczone końcówki

Powiem szczerze że ja też mam ten sam problem co ty i bardzo pomógł mi szampon z syberyjskiej strony same naturalne składkniki itp i powiem szczerze że widzę znaczną poprawę ale oprócz tego używam różnego rodzaju odżywek ekspresowych i różne serum na końcówki ;) aktualnie serum na końcówki używam z Garniera Goodbay damage coś takiego ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja bym proponowała jakies wzmocnienie włosow od środka i dodatkowo może olejowania? Sama wiem po sobie, że bardzo pomaga na zniszczone włosy. Ja po ombre w taki sposób je własnie ratowałam.

Re: Suche i zniszczone końcówki

Dobrze działa na włosy olejek arganowy, ja używam go ale tylko na same końcówki i mam mocne i zdrowe włosy. Najlepiej sprawdził się taki w sprayu z Bielendy 3 w1, używałam kilku ale ten był dla mnie najlepszy

Re: Suche i zniszczone końcówki

Też od jakiegoś czasu używam olejku arganowego i mogę to z czystym sercem polecić. Nie tylko do włosów, ale także do skóry na przykład na twarzy. Używam zamiast kremu i jest naprawdę świetny! Moja cera znacznie się poprawiła, sczególnie wszelkiego rodzaju "niedoskonałości" jak wągry i krostki. Używam od miesiąca. Włosy też wygładza wspaniale i bardzo dobrze je odżywia. Kupuję niby jakiś marokański z lokalnej drogerii. 

Re: Suche i zniszczone końcówki

olejki najlepiej kupować w sklepach sprawdzonych posiadające ecocert i inne certyfikaty,a najlepiej żeby był nierafinowany ,olejek powinien być w ciemnej  buteleczke(wtedy nie traci na swoich właściwościach)  warto wiec o tym pamiętac przy zakupie.

 

Re: Suche i zniszczone końcówki

ja mam bardzo zniszczone włosy na końcówkach i juz niewiem jak sosbie z nimi poradzic chyba będe musiała obciąc

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche i zniszczone końcówki

Zniszczonych końcówek nie da się już uratować, jedyne co to ścięcie końcówek może uratować resztę włosów przed dalszym ich niszczeniem :)

zniszczonych końcówek nie uratuje nic prócz ścięcia, chyba, że tylko się puszą, wtedy olejki i inne specyfiki je ujarzmią
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: