Suche i zniszczone końcówki

  • 2013-02-05, o 21:59
  • 155
  • 78 999
  • 76
  • 117

Gorąco polecam odżywkę z olejkiem arganowym z firmy "Marion" kosztuje grosze, a działa cuda tym bardziej jeśli ktoś ma problemy, żeby rozczesać włosy, po umyciu lekko spryskuje włosy tą odżywką, a gdy wyschną są puszyste i lekko się je rozczesuję ;)

Re: Suche i zniszczone końcówki

A jak dziala na szybko niszczące się końcówki? Zapobiega ich rozdwajaniu? ;))

Re: Suche i zniszczone końcówki

U mnie na zniszczone końcówki pomagają tylko nożyczki ^^

Re: Suche i zniszczone końcówki

Bardzo dobry jest olejek Kitoko. Niestety sporo kosztuje :(

Re: Suche i zniszczone końcówki

Iwunia, u mnie również ale niestety już po kilku tygodniach znowu potrzebują fryzjera i podcięcia przez co nie mogę ich zapuścić na taką długość jak mi się marzy, dlatego szukam czegoś co spowolni ich szybkie niszczenie :))

Dziewczyny, borykam się z tym samym problemem. Suche, matowe końce, nie są podatne na układanie. Wybieram się niedługo do 'dobrego' fryzjera - tak słyszałam z opinii, czy słyszałyście może coś na temat Salonu Studio 1/1 w Krakowie? :)

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ja słyszałam tylko tyle że jest dobry i niestety nic więcej. Sama jestem go ciekawa :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche i zniszczone końcówki

  ja nie polecam kuracji z alejkiem arganowym z Marion ,tam olejek jest na któryms miejscu i ten skład.lepiej juz kupic oryginalny olejek arganowy 100%przynajmniej będziesz pewna ze na pewno stosujesz 100%olejku arganowego na włosy.jest drogi ale bardzo wydajny i wart swojej ceny ,ja kupiłam większ bteleczke (100ml bo sie bardziej opłacała)i uzywam go również do twarzy jako krem na noc na zmiane z masłem shea,alejek kokosowy również polecam ale jednak wole argan na końcówki (oczywiście w małej ilości bo sklei włosy i będę wyglądały jak tłuste)

 

w sklepie U Franciszka albo Stara mydlarnia -tam jest taniej jakieś 15 zł na olejku ale z kolei u Franciszka dostaniejsz rabat 15% z kartą (karte da Ci pani przy kasie bez problemu)

Olej kokosowy świetnie nawilża końcówki :)
lashandbrowacademy.pl

Re: Suche i zniszczone końcówki

Właśnie mam olej kokosowy i faktycznie działa cuda :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: