Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

  • 2015-10-10, o 13:34
  • 53
  • 18 420
  • 33
  • 45

Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Co wy na to, abyśmy nawzajem się inspirowały? Jestem przekonana, że takich dziewczyn jak ja jest więcej. Niby jest pełna szafa ubrań, ciągle coś kupujemy, ale zestawiamy ubrania ciągle w takie same stylizacje. Nie potrafię bawić się ubraniami, boję się zaryzykować, jakoś inaczej zawiązać koszulę czy zestawić coś eleganckiego z bardziej sportowym. Jeżeli któraś z Was chciałaby pomóc takim osobom jak ja może wstawicie zdjęcia swoich stylizacji i dacie takiego kopa dziewczynom, które nie mają pomysłu na siebie :) Czekam na Wasze propozycje i liczę, że wreszcie zabawię się modą :))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

pomysł fajny ;) ja też nie potrafię bawić się ubraniami ;(

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

super temat!

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Tylko żeby jeszcze ktoś bardziej ogarnięty w temacie chciał się podzielić pomysłami :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

fajny pomysł, ja teraz mam mały remont, więc każde ubranie leży w innym miejscu oraz staram się pozbyć swoich rocznych balastów, w formie kilku kilogramów więcej, ale jak tylko uporam się z tym, to napewno będę coś wstawiać :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Również chętnie podpatrze nowe stylizacje :)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

A może chociaż opiszecie na początek co dodać do zwykłych jeansów i t-shirtu albo jak go założyć żeby nie było nudno? :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Mała czarna + czarne szilki lepiej nie moŻna

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Ale nie wszędzie pójdzie się w małej czarnej i szpilkach :) Chodziło mi raczej o jakieś stylizacje na codzień- na zajęcia czy do pracy albo na spotkanie ze znajomymi. Coś co sprawi, że w praktycznie tych samych stylizacjach za każdym razem można wyglądać inaczej ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

A coś takiego?  Jak na fotce:

 

http://lb5.dstatic.pl/look/29400/I500x550.jpg

 

 

Takie ciuszki pewnie kazda z nas ma w szafie.

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

wydaje mi się że trzeba po prostu znaleść swój styl i nie kopiować kogoś

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: