Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

  • 2015-10-10, o 13:34
  • 53
  • 18 416
  • 33
  • 45

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Na codzień lubię wskoczyć w jeansy bądź legginsy do tego szary top, a na niego czerwona koszula w kratę. Beżowy płaszczyk plus botki w stylu lekko kowbojskim ;)

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Ja t-shirtów nie lubię na co dzień, pewnie też dlatego, że pracuję w biurze :) Ale ciemne jeansy, jakaś delikatna bluzeczka i na to kardigan bądź żakiet. Dużo robi też biżuteria. Do zwykłej jednokolorowej bluzeczki fajnie założyć ciekawy naszyjnik bądź apaszkę. 

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

ja lubie T-shirt i jeansy

ja niestety nie jestem najlepsza w tworzeniu ciekawych stylizacji...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

biały T Shutterstock jeansy rurki i szpilki

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

biały T Shutterstock jeansy rurki i szpilki
2015-11-27 18:35:10 autor Kasia3345

albo trampki :)

Rurki, biały T Shirt I szpilki

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

A może chociaż opiszecie na początek co dodać do zwykłych jeansów i t-shirtu albo jak go założyć żeby nie było nudno? :)

2015-10-11 20:50:08 autor klaudusia0807

 jesli zakładasz że zwykły t-shirt może byc nudny. to spróbuj rozciąć bok tego t-shirtu i zawiąż na mały supelek. a górę  powiększ rozcinając wzdłuż kawałek bądź poszerz poprostu wycinając większy dekolt np okrągły zwykłymi nożyczkami.( nie może być równo jak pod linijką).

 

MUSISZ KUPIĆ TROCHę WIEKSZY ROZMIAR koszulki( od tej na codzień).miłego eksperymentu

 

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

A może chociaż opiszecie na początek co dodać do zwykłych jeansów i t-shirtu albo jak go założyć żeby nie było nudno? :)

2015-10-11 20:50:08 autor klaudusia0807

 jesli zakładasz że zwykły t-shirt może byc nudny. to spróbuj rozciąć bok tego t-shirtu i zawiąż na mały supelek. a górę  powiększ rozcinając wzdłuż kawałek bądź poszerz poprostu wycinając większy dekolt np okrągły zwykłymi nożyczkami.( nie może być równo jak pod linijką).

 

MUSISZ KUPIĆ TROCHę WIEKSZY ROZMIAR koszulki( od tej na codzień).miłego eksperymentu

 

2015-12-07 12:36:44 autor monka

 po co wycinać i robić z siebie cyrkowca no sorry ale moim zdaniem lepiej założyć właśnie ten zwykły t shirt i do tego jakis fajny naszyjnik ( krótszy czy dłuzszy kto jak lubi ) i moim zdaniem będzie to fajnie wyglądało , bez rozrywania czy robienia supełków na odzieży. oczywiście efekt koncowy zalezy od rodzaju wybranego naszyjnika ale to juz wiadomo kwestia gustu danej osoby.

Re: Stylizajce z ubrań, które prawdopodobnie każda dziewczyna ma w swojej szafie

Można chłopakowi zabrać stary tshirt i rozciągnąć jego górę tak aby odsłaniał nam jedno ramię

Widziałam cos takiego na YouTube i fajnie sie to prezentuje do jeasnów

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: