Studniówka

  • 2010-12-05, o 14:34
  • 39
  • 12 198
  • 19
  • 29

Re: Studniówka

Akurat trafiłam chyba w Twój gust - jutro zostanie opublikowany filmik z makijażem srebrno-różowym, bardzo prosty w wykonaniu i delikatny. Jeśli byłby dla Ciebie za bardzo "delikatny" zawsze możesz przyciemnić go odrobiną czerni pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia

Re: Studniówka

Witam!
Ja równiez mam studniówke w tym roku tj. 12 lutego. I tez nie wiem jak sie pomalowac, a niestety musze sama to zrobic. Sukienke mam koloru granatowego, a dodatki wszytskie srebrne. Mogłabyś cos poradzic?

Re: Studniówka

Witam
Ojj widze, że nie tylko ja mam z tym problem.. :p
Ja kupiłam sukienkę granatową z czarnymi dodatkami i wymyśliłam czarne lub grafitowe oczy a na dole granatową kreskę ponieważ uparłam się na granatowy dodatek w moich oczach pod tą sukienkę. Bardzo proszę o pomysł również dla mnie bo sama nie potrafie tego mojego pomysłu przenieść na oczy. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Re: Studniówka

hmm.. myślałam, że tylko ja mam problem
moja sukienka jest czarna, z czerownym pasem, więc myślałam, nad czerwienią na powiekach kupiłam już jakiś arsenał cieni, tylko brak mi arsenału pomysłów

Re: Studniówka

I ja również mam problem z makijażem...
jak pomalować mogę oczy gdy na studniówkę mam krótką, bez pleców czarną sukienkę zakładaną przez głowę, a dodam że pasek który jest zakładany przez głowę ma przyszyte pomarańczowe kamyczki przepleciony jest srebnym łańcuszkiem....
PROSZĘ doradźcie mi jak się pomalować

Re: Studniówka

Hej ja w życiu miałam szczęście być na kilku studniówkach (swojej i z zaproszenia) i za każdym razem stosowałam własną kombinację makijażu pawie oko z różnymi kolorami które akurat pasowały mi do danej sukienki
Osobiście uwieeeelbiam różne eksperymenty i mocny, wyrazisty makijaż, który wyróżnia się z tłumu a najlepiej wspominam pawie oko z odcieniami różu które wykonałam na swoją studniówkę. Pięknie pasowało do czarno srebrnej sukienki, ożywiło ją i fantastycznie prezentowało się na zdjęciach (nawet bym jakieś wkleiła, ale się wstydzę ; p) W mojej szkole często robili problemy z powodu makijażu, choć nigdy specjalnie się tym nie przejmowałam a na studniówce nawet zaborczy pan dyrektor zachwycał się moim makijażem
Cięzko cokolwiek doradzić nie widząc twarzy ani sukienki, ale może tak jak ja próbujcie przerabiać gotowce na pasujące wam kolory a wtedy wyjdą cuda ;]
Zresztą ladymakeup.pl jest NAJLEPSZYM miejscem do szukania inspiracji ;]

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Studniówka

W internecie jest dużo filmików krok po kroku jak robić makijaż spróbuj tam znaleźć coś dla siebie
http://www.youtube.com/watch?v=CPYikTFQrvc
http://www.moda-online.pl/styl/makijaz
http://fryzurki.blox.pl/2009/11/MAKIJAZ ... IOWKE.html

Re: Studniówka

Dziewczyny już dziś ukaże się moja propozycja makijażu studniówkowego zapraszam serdecznie do oglądania i komentowania:) będę miała o Was również prośbę o zagłosowanie w ankiecie [jaki makijaż chciałybyście zobaczyć w programie "Między kuchnią a salonem" TVN bo prawdopodobnie wystąpię we wtorek ]

Re: Studniówka

Gratuluję zaproszenia do Między kuchnią a salonem na pewno będziemy oglądać

Re: Studniówka

Magdo jeśli wolisz jednak klasyczne kolory ja osobiście jednak radziłabym Ci odcienie szarości... Może połącz 3 odcienie od najjaśniejszego do najciemniejszego (idąc od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznej strony powieki).
Ciężko jednak doradzić jeśli nie ma się przykładowo zdjęcia Twojej twarzy...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: