Studniówka

  • 2010-12-05, o 14:34
  • 39
  • 12 195
  • 19
  • 29

Studniówka

Witajcie!
Za prawie miesiąc mam studniówkę. Na co dzień wolę sportowy styl ubioru oraz najłatwiejszy makijaż podkład, tusz, to co mi zapewni na treningach wygodę, więc nie mam nic wspólnego z bardziej ambitnym makijażem. Chciałabym jak każda wszystkich zaskoczyć. Zaczęłam od kupna dopasowanej do mojej figury sukienki czarno- srebrnej. Niestety mam problem z makijażem, muszę sama go zrobić nie mam kasy na wizażystkę. Pomocy!!

Re: Studniówka

Madziu prześlij swoje zdjęcie będzie łatwiej coś dobrać lub wymyślić ....

Re: Studniówka

A którego masz tą studniówkę? bo planuję nakręcić filmik z jakąś propozycją na tego rodzaju imprezę - bardzo dużo dziewczyn prosi mnie właśnie o ten makijaż więc na pewno będzie wszytko jednak zależy jak intensywny efekt chcesz uzyskać i czy w Twojej szkole nie robią problemów z ostrym makijażem...;p szkoda by było podpaść nauczycielkom tuż przed maturą ;/

Re: Studniówka

15 stycznia. Nie nie robią problemów:) Niektórzy wręcz sie ucieszą z innej mnie, bo cały czas podkład i tusz i bluza spodnie adidasy;p zastanawiałam sie nad smookey eye w trzech rózżnych kolorach szarości.

Re: Studniówka

Witam. Ja też zastanawiam się nad makijażem na studniówkę, mam ją trochę wcześniej, bo 8 stycznia i baaardzo proszę o zaproponowanie jakiegoś ciekawego makijażu. Na co dzień maluję się dość mocno, a w mojej szkole również nie robią żadnych problemów. Najlepiej czuję się w mocnych kolorach, brązach, szarościach, mam ciemną oprawę oczu, ciemnobrązowe włosy i piwne oczy. Sukienka będzie czarna, a co do dodatków to jeszcze nie wiem. Czekam z niecierpliwością na propozycje i porady, za które będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Re: Studniówka

A jak się czujesz w kolorze zielonym? takim odcieniu morskim?bo do czarnej sukienki to będziesz mogła zaszaleć poza tym zazdroszczę Wam dziewczyny, że nauczyciele nie robią problemów ;p ja owszem pomalowałam się na studniówkę, ale nie tak mocno i w dodatku w odcieniach brązu ;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Studniówka

Ja na swoja studniówke pomalowałam oczy własnie w odcieniach szarości... Konkretnie 3 odcienie z czego najciemniejszy był prawie czarny o połyskujący. Zrobiłam kreske brokatowym srebrnym eye-linerem i mocno wytuszowałam rzesy:) Efekt był boski Sukienke tez miałam ciemną szaro-czaną wiec całośc pasowała aczkolwiek tak jak Ladymakeup tez lubie przełamywac taką czerń sukienki jakimś żywiołowym, zadziornym makijażem. Do czarnego bardzo pasują takie żywe kolorki na oczko. Sama czekam na ten filmik choć studniówke mam juz dawno za sobą to sylwester juz coraz bliżej może cos zaczerpnę

Re: Studniówka

Właśnie w jakiś innych kolorach prócz brązów i szarości kiepsko... Właśnie na studniowce chłopaka miałam fiolet i ledwo było widać, chciałabym mocniej i szczerze uparłam się na szarość chyba, że doradzicie coś innego

Re: Studniówka

Zdaję się na Was, w końcu jeżeli możemy szaleć to trzeba to robić ;p Czekam na filmik

Re: Studniówka

Wesołych Świat!!
Powiedzcie mi czy kupowa inny podkład niż ten, który używam na studniówkę? Może coś doradzicie mi? Może dodac np. jakieś perelki roświetlające czy róż?

Re: Studniówka

Witam:) Mam pytanie czy mogłabyś zrobić jakiś makijaż w kolorach srebrno różowych ponieważ mam taka suknie a nie mam pomysłu na makijaż;/ a bardzo często oglądam twoje filmiki i pomyślałam że mogłabyś dla mnie coś wymyślić Proooszę:) Pozdrawiam:*

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: