Spływający podkład

  • 2011-02-26, o 12:11
  • 51
  • 22 775
  • 26
  • 44

Re: Spływający podkład

tez mam ten problem

Re: Spływający podkład

Ja rzadko nakładam podkład więc nie mam z tym ażtakiego problemu, jednak czasem też mi sie zdarzyło :)

Re: Spływający podkład

Najlpiej dobrze sobie wklepać taki podkład i jeszcze wklepać a to puder, wtedy wszystko trzyma się swoje miejsca.

Re: Spływający podkład

Zgadzam się, wklepywanie bardzo pomaga. Kiedyś zwyczajnie nakładałam podkład, po prostu palcami, potem zaczęłam używać pędzla i do tego wklepywać. Efekt jest naprawdę widoczny!

Re: Spływający podkład

Może baza matująca coś pomoże. 

Re: Spływający podkład

Może baza matująca coś pomoże. 

2015-09-16 21:48:28 autor perla

Na pewno, bo autorka nałożyła sam podkład. Jeszcze przed bazą odpowiednio stonizować twarz i nawilżyć, po podkładzie lekko pudrem ryżowym i pewnie nic spływać nie będzie. A jak będzie to od święta można psiknąć fixerem, po tym to już nic nie spłynie napewno :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Spływający podkład

Oj, po fixerze to juz na pewno nie spłynie :) Jeśli pomimo przypudrowania twarzy makijaż się nie trzyma to warto zastanowić się czy to nie wina np kremu - może jest zbyt tłusty lub po prostu nie lubi się z podkładem.

Jeśli nie pomaga baza, puder wykończeniowy czy fixer to może to być kwestia źle dobranego kremu.

Re: Spływający podkład

nałóż go duuuzo mniej, a poem przybpudruj pudrem amtującym np. z essence all about matte

Re: Spływający podkład

unikam dłuższego wystawiania buzi na słońce kiedy mam podkład bo też mam wrażenie, że ze mnie spływa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: