Siemię lniane

  • 2012-03-07, o 11:23
  • 147
  • 68 386
  • 54
  • 86

Re: Siemię lniane

super, pomaga naprawde 

stosuje jako kuracja na dlonie

nie stosowałam

Re: Siemię lniane

Nigdy nie próbowałam

Re: Siemię lniane

Jak dla mnie jest trochę przereklamowane. Na pewno pomaga na żołądek itd., ale nie odchudza. Wiem, bo kiedyś próbowałam. Jak chcecie naprawdę schudnąc, to odwiedzcie www.dietyodchudzajace.net albo coś podobnego, dzięki temu dowiecie się, na czym polega odchudzanie.

Do tej pory siemie lniane używałam jedynie w kuchni, jako składnik domowego chleba. Słyszałam ze picie wywaru z siemienia rano pozytywnie wpływa na trawienie. O użyciu w celach kosemtycznych nie słyszałam. Dobrze wiedzieć

pomaga

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Siemię lniane

nie stosowalam nigdy, ale jestem ciekawa

Re: Siemię lniane

Pozwolę sobie nieco odkopać wątek! Chciałam zastosować siemię lniane na włosy, bo słyszałam, że potrafią odżywić i nawilżyć włosy. Pytanie tylko - w jakiej formie będzie najefektywniejsze? Znalazłam informację o trzech sposobach, tj.: https://www.zadbanewlosy.pl/siemie-lniane-na-wlosy-maseczka-plukanka-czy-koktajl/.

 

Co będzie najlepsze? Ewentualnie czy mogę np. jednocześnie stosować siemię lniane wewnętrznie (tj. pić napar) i zewnętrznie (tj. stosować maskę). Co sądzicie? Czy tym można zmaksymalizować efekty kuracji? Będę wdzięczna za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Marta

Re: Siemię lniane

nie próbowałam ,ale słyszałam, że warto je pić

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: