Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

  • 2021-11-27, o 11:00
  • 25
  • 2 049
  • 14
  • 19

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Jeśli nic nie pomaga to trzeba zrobić badania i odwiedzić trychologa

2022-06-09 19:13:16 autor jaa

Byłam u trychologa i naciągnąl mnie na jakiś "mega dobry" szampon, dostępny jedynie w gabinetach trychologa - za ponad 80zł, który na domiar złego miał SLS w składzie. 

A na koniec okazało się u dermatologa, że mam niedoczynność tarczycy i tak naprawdę to dla mnie taka walka z wiatrakami jest. 

2022-08-18 10:23:13 autor jagodach

Dobrze, że chociaż masz postawioną diagnozę i już wiesz na czym stoisz. Niefajnie ze strony trychologa, że wciska takie "mega dobre" szampony.

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

sama sie zastanawiam co stosowac, próbuje odzywek, masek, a włosy jak leciały tak lecą...

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

sama sie zastanawiam co stosowac, próbuje odzywek, masek, a włosy jak leciały tak lecą...

2022-10-17 21:11:11 autor minionka

Jakiś powód tej sytuacji może być. Dobrze byłoby to zdiagnozować, tylko wiem, że bywa to niełatwe. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

wiesz co, są rózne fajne kosmetyki do włosów, suplementy, ale musisz wiedziec jak to dobrać, nie na oślep. Wiesz w ogole jaki masz rodzaj włosa? na stronie eksperciwlosow.pl mozna zrobic bezplatny test wlosow, mysle ze warto od tego zaczac
 
 

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

no wlasnie ja nigdy nie sprawdzalam tak naprawde jakie mam wlosy, a chyba od tego trzeba zaczac dopasowywanie pielegnacji ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: