Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

  • 2021-11-27, o 11:00
  • 25
  • 2 043
  • 14
  • 19

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Ze swojego doświadczenia wiem że działają Ampułki z Seboradin, które właśnie trzeba regularnie wcierać ale uwaga by nie dostały się do oczu bo są płynne a strasznie pieką. 

Ogólnie patrz na składniki aktywne i tam właśnie muszą być te typu piekące, które przy pocieraniu pobudzają mikrokrążenie i cebulki włosowe do wzrostu np chilii

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

mi pomógł biotebal.

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Hej! Ja polecam porady z tego artykułu https://esentire.pl/domowe-sposoby-na-porost-wlosow/

U mnie się sprawdziły :)

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Ze swojego doświadczenia wiem że działają Ampułki z Seboradin, które właśnie trzeba regularnie wcierać ale uwaga by nie dostały się do oczu bo są płynne a strasznie pieką. 

Ogólnie patrz na składniki aktywne i tam właśnie muszą być te typu piekące, które przy pocieraniu pobudzają mikrokrążenie i cebulki włosowe do wzrostu np chilii

2021-12-16 08:48:24 autor jagodach

Dobrze wiedzieć. Ostatnio nawet zwróciłam na nie uwagę. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Szczerze mówiąc, najlepiej to po prostu iść na badania. Pójść kolejno do internisty, dermatologa, trychologa. 

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Żelki na zdrowe włosy- na przykład Misie, Flamingo, Panda, czy HelloGummies. Żelki zawierają dużo biotyny, zdecydowanie smaczniejsza forma niż tabletki. DO tego picie naparu z pokrzywy iskrzypu. No i oczywiście olejek rycynowy/peeling trychologiczny przed umyciem skóry głowy. Trzymmy odpowiednią ilość czasu, a potem szampon przeciw wypadaniu włosów, np Radical, który trzymamy dłużej, np. 5 minut na skórze głowy i włosach. Później jakąś odżywkę/maskę- maska raczej niewiele zrobi w kwestii wypadania, więc tu warto po prostu nawilżyć włosy lub je zregenerować. Po spłukaniu odżywki polecam wcierkę np z Jantara szczególnie na skórę głowy, lub mgiełkę wzmacniającą z Radical- również na skórę głowy. Na koniec już warto po prostu nałożyć olejek na końcówki. Powolutku :) 

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Słyszałam o tych żelkach misiach, że działają. 

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Żelki na zdrowe włosy- na przykład Misie, Flamingo, Panda, czy HelloGummies. Żelki zawierają dużo biotyny, zdecydowanie smaczniejsza forma niż tabletki. DO tego picie naparu z pokrzywy iskrzypu. No i oczywiście olejek rycynowy/peeling trychologiczny przed umyciem skóry głowy. Trzymmy odpowiednią ilość czasu, a potem szampon przeciw wypadaniu włosów, np Radical, który trzymamy dłużej, np. 5 minut na skórze głowy i włosach. Później jakąś odżywkę/maskę- maska raczej niewiele zrobi w kwestii wypadania, więc tu warto po prostu nawilżyć włosy lub je zregenerować. Po spłukaniu odżywki polecam wcierkę np z Jantara szczególnie na skórę głowy, lub mgiełkę wzmacniającą z Radical- również na skórę głowy. Na koniec już warto po prostu nałożyć olejek na końcówki. Powolutku :) 

2022-05-20 14:10:42 autor yumimadoka

 

Też widziałam te żelki i chętnie bym je sprawdziła bo kocham żelki, więc przyjemne z pożytecznym :D

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Jeśli nic nie pomaga to trzeba zrobić badania i odwiedzić trychologa

Re: Co polecacie na wypadanie włosów?

Jeśli nic nie pomaga to trzeba zrobić badania i odwiedzić trychologa

2022-06-09 19:13:16 autor jaa

Byłam u trychologa i naciągnąl mnie na jakiś "mega dobry" szampon, dostępny jedynie w gabinetach trychologa - za ponad 80zł, który na domiar złego miał SLS w składzie. 

A na koniec okazało się u dermatologa, że mam niedoczynność tarczycy i tak naprawdę to dla mnie taka walka z wiatrakami jest. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: