Proszę o radę

  • 2013-09-02, o 18:31
  • 41
  • 16 220
  • 25
  • 37

Re: Proszę o radę

Spróbuj pastę z manuka z ziaji jako peeling, ładnie oczyszcza. Poza tym co już zostało napisane można poszukać w drogeriach plastrów na wągry, też fajna sprawa. :)

2015-07-27 15:16:28 autor JustATinyPenguin

Też używam pastę oczyszczającą z Ziaji i bardzo ją sobie chwalę ;)

Re: Proszę o radę

Żel aloesowy+korund jako peeling oraz stosowanie samego żelu aloesowego :)

Może pomoże :)

Re: Proszę o radę

Delikatne peelingi i wyżej wspomniane plastry mogą pomóc. Tylko nie wyciskaj! :)

Re: Proszę o radę

Jeśli chodzi o trądzik to mogę nazwać się weteranem. Walczę z nim od ponad 10 lat. Nie ma uniwersalnej metody ani na zaskórniki ani na sam trądzik, ale ja oprócz dermatologicznej maści używam

- redual + z bingospa - piecze jak nie wiem co ale jak już się go zmyje i rano spojrzy do lustra to uśmiech sam się pokazuje na twarzy

- żel krem z kwasem salicylowym 2% z avon- mistrz w walce z zaskórnikami i wszelkimi nawracającymi niespodziankami na twarzy

Re: Proszę o radę

Odkryłam, że z takim problemem u mnie doskonale radzi sobie żel krem z kwasem salicylowym2% z avon

Re: Proszę o radę

musze zerknąc na ten krem z avonu w takim razie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Idź do dermatologa, sama nie wyleczysz, a możesz sobie zrobić krzywdę

Re: Proszę o radę

dokladnie

Re: Proszę o radę

Lepiej idź z tym do lekarza

Re: Proszę o radę

A ja miałam wągry jako dziecko. Nieświadoma jeszcze myłam twarz wodą i mydłem. Odkąd używam do tego żelu do mycia twarzy problem zniknął. Może u Ciebie jest podobnie. Albo może masz źle dobrany żel do typu cery i po prostu zapycha Ci pory

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: